Revealed Night z tegorocznego ADE przejdzie do historii. Występy KAAZE, Maddix'a i innych już dostępne w sieci! 0 UserComments

KAAZE, Maddix, Tony Junior - sprawdź występy z Revealed Night ADE 2021

Artykuł dodano: 22 listopada 2021, godz. 23:07
Odsłony: 676x
Revealed Night z tegorocznego ADE przejdzie do historii. Występy KAAZE, Maddix'a i innych już dostępne w sieci!


Kto i kiedy zagrał na Amsterdam Dance Event?

16 października tego roku w Amsterdamie odbyło się Revealed Night at the Koepelkerk - jest to nic innego jak impreza jednej z bardziej znanych wytwórni jaką jest Revealed Music pod przewodnictwem samego Hardwella. Międzynarodowy skład DJ-ski dał swoim fanom gigantyczną dawkę big room’u i house’u, który wybrzmiewał w wyjątkowym miejscu, a dokładnie De Koepelkerk.

Przeczytaj również: Wiemy kiedy odbędzie się Amsterdam Dance Event 2022

Była to świetna okazja do usłyszenia setów na żywo takich gwiazd jak Blasterjaxx, Dada Life, Dastic, Dr. Phunk, KAAZE, Maddix, MR.BLACK, Plastik Funk, Sick Individuals, Tim Hox i Tony Junior. Każdy z wykonawców zaprezentował 30-minutowego seta w swojej najlepszej, energicznej odsłonie.

Impreza EDM na sali weselnej

Większość imprez organizowanych w De Koepelkerk to wesela! Jednak organizatorzy zamienili elegancką, uroczystą sale bankietową w prawdziwą elektroniczną rzeź. Nie zabrakło pokazów pirotechnicznych, dymu i rzecz jasna świetnych wizualizacji! 

Publika wypełniała każde wolne miejsce, ale trudno się temu dziwić przy takim line’upie. Aż 8 godzin potężnej zabawy na pewno pozostawiło po sobie wielki EDM'owy ślad w weselnej miejscówce Amsterdamu. Zobaczcie pełne sety wybranych DJ-ów!

Maddix Live @ Revealed Night ADE 2021

Dr Phunk Live @ Revealed Night ADE 2021

KAAZE Live @ Revealed Night ADE 2021

Tony Junior Live @ Revealed Night ADE 2021

Holendrzy na scenie swojej ojczyzny

Blasterjaxx, Dastic, Dr. Phunk, Maddix, Sick Individuals oraz Tony Junior dzięki ADE mieli okazje ponownie wystąpić w swoim rodzimym kraju, w który stawiali pierwsze producenckie i DJ-skie kroki. W tym miejscu również urodził się Hardwell - niekwestionowana gwiazda big room'u i głowa całego przedsięwzięcia jakim jest Revealed.

Krótka ciekawostka - tylko trójka artystów, którzy stanęli tej nocy za konsolą w De Koepelkerk nie pochodzi z Holandii.

Sprawdź także

- Sebastian Ingrosso komentuje ruchy Nicky'ego Romero. "To jest obrzydliwe"
- Jaki procent fanów EDM zapłacił za oglądanie transmisji na żywo?
- Ponad 50 setów z EDC Las Vegas 2021 w jednym miejscu
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)