W ostatnią sobotę odbył się dobrze znany wszystkim fanom muzyki hardstyle festiwal spod szyldu Qlimax, a mianowicie edycja Distorted Reality, w której uczestniczyły największe gwiazdy! 0 UserComments

Qlimax Distorted Reality 2021 - sety z imprezy

Artykuł dodano: 23 listopada 2021, godz. 06:20
Odsłony: 658x
W ostatnią sobotę odbył się dobrze znany wszystkim fanom muzyki hardstyle festiwal spod szyldu Qlimax, a mianowicie edycja Distorted Reality, w której uczestniczyły największe gwiazdy tej właśnie muzyki. Gdzie znaleźć sety z imprezy? Sprawdzamy i odpowiadamy!


Qlimax 2021 w wersji livestream

Holenderski festiwal muzyki hardstyle, który miał odbyć się 20 listopada pod nazwą Qlimax - The Reawakening został w ostatniej chwili odwołany. Organizatorzy musieli wymyślić jakąś alternatywę dla fanów przedsięwzięcia. Tak narodził się pomysł na Qlimax Distorted Reality czyli pięcio-godzinny livestream dziewięciu artystów ze świata muzyki hardstyle oraz główny host jakim był Villain. W line-upie znajdowały się takie pseudonimy jak Sub Zero Project, Ran-D czy Sound Rush, a więc nie można było mówić o nudnej imprezie.

Sub Zero Project x Rebelion - Sinners Paradise - posłuchaj


Solidny festiwal na szybko

W czasach pandemii festiwale online to rzecz spotykana bardzo często. Wiele kanałów takich jak np. Proximity czy 1001Tracklists stworzyli ich własne wersje, ale nie spodziewaliśmy się, że nawet producenci z Q-Dance zdecydują się na krok w tą stronę. Podczas Distorted Reality mogliśmy oglądać największe sławy muzyki hardstyle, a jedną z największych niespodzianek był występ grupy Shadow Priests w skład której wchodzą KELTEK, Devin Wild, Frequencerz oraz Vertile.

Gdzie znaleźć full sety z imprezy?

W dniu festiwalu był prowadzony live z całego wydarzenia, który można było oglądać na oficjalnie stronie marki Q-Dance, ale co jeśli nie mieliśmy okazji przesłuchać setów, a nadal chcielibyśmy to zrobić? Odpowiedź jest bardzo prosta! Prawie wszystkie występy są dostępne na platformie Mixcloud, a mianowicie na kanale RawFromTheFrontline, który udostępnił je za darmo. 

Sub Zero Project @ Qlimax Distorted 2021

Shadow Priests @ Qlimax Distorted 2021

Ran-D @ Qlimax Distorted 2021

Rebelion @ Qlimax Distorted 2021

D-Sturb & Act Of Rage @ Qlimax Distorted 2021

Sound Rush @ Qlimax Distorted 2021

Sprawdź także


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)