News

Nicky Romero udostępnił set z 10-lecia Protocol Recordings

ADE 2022 od paru miesięcy jest już historią. Wygląda jednak na to, że nie dla wszystkich, bo całkiem niedawno na YouTube pojawiły się sety wspominające holenderską imprezę. DJ-em, który przypomniał nam o amsterdamskim święcie jest Nicky Romero, który jakiś czas temu świętował dziesięć lat funkcjonowania swojej wytwórni! Przypomnimy sobie ten niepowtarzalny koncert!

Nicky Romero i spółka

Impreza 10 Years of Protocol była tylko cząstką tego co mogliśmy zobaczyć podczas ADE 2022. Dla Nicky’ego Romero wyglądało to jednak trochę inaczej. W momencie kiedy rozgrywał sie kolejny Amsterdam Dance Event jego dziecko tj. wytwórnia Protocol Recordings świętowała dziesięć lat swojej działalności w EDM-owym przemyśle. Wydawali tam m.in. projekt Stadiumx, Florian Picasso, duet Matisse & Sadko czy nawet nasz rodak Blinders!

Z okazji jubileuszu Holender wraz z pomocą swoich przyjaciół postanowił zorganizować wydarzenie, którego jego fani długo nie zapomną. Dnia 20 października 2022 roku odbył się specjalny event, gdzie zagrały najbardziej utalentowani DJ-e z labelu Protocol i nie tylko! W line-upie wydarzenia znaleźli się m.in. duet DubVision, Third Party czy Deniz Koyu. Na tym niespodzianki się skończyły, bo wszystko nabrało kolorów podczas występu samego Nicky’ego!

Przeczytaj również: Tiësto zaprezentował remiks dla znanego serialu HBO

Nicky Romero postanowił zagrać wtedy set, który specjalnie podsumował okres funkcjonowania jego wytwórni. Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie fakt, że koncert trwał około dwie godziny, a jego gośćmi okazali się również być Martin Garrix oraz Afrojack! Dokładnie tak, trójka jednych z największych EDM-owych gwiazd pojawiła się na jednej scenie praktycznie w tym samym czasie!

Dopiero kilka dni temu za pośrednictwem YouTube Nicky podzielił się z nami materiałem z ADE 2022. Jeżeli ktoś z Was nie jest zainteresowany słuchaniem całego setu lub po prostu nie ma czasu to może zerknąć na materiał, który pojawił się na moim kanale! Jeżeli jednak skusicie się go posłuchać to przygotujcie się na największe hity gatunku progressive house czy produkcji z nowej odsłony holenderskiego DJ-a! Tego koncertu musicie posłuchać!

Posłuchaj setu Nicky’ego Romero prosto z ADE 2022!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →