News

Munoludy 2022 rozpoczęte! Zagłosuj już teraz!

Nie będziemy dłużej trzymać Was w niepewności. Nadchodzą Munoludy 2022! Przed nami kolejna odsłona największego i najważniejszego plebiscytu dedykowanego muzyce elektronicznej, kulturze klubowej i scenie festiwalowej w Polsce. W tym roku czeka na Was sporo niespodzianek. Sprawdźcie jakich!

Munoludy 2022 wracają jeszcze potężniejsze!

Plebiscyt Munoludy to najważniejsza tego typu inicjatywa na polskiej scenie klubowej. Wielu przedstawicieli polskiej, jak i zagranicznej sceny doskonale zna te nagrody. Inicjatywa ze strony Muno to przede wszystkim odpowiednie uhonorowanie starań najprężniej działających osób w świecie muzyki elektronicznej. Chodzi tutaj również o odkrywanie młodych talentów, które dzięki portalowi zdobędą należyty support – nie tylko od fanów, ale również od innych artystów. Kto tym w roku najbardziej zasłużył na statuetkę?

Przeczytaj również: AI przejmie rynek? Oto melodic techno wygenerowane przez sztuczną inteligencję

Munoludy się zmieniają! W konkursie nagradzanych jest masa artystów. Tak będzie i w tym roku, choć teraz będzie wyglądało to nieco inaczej. Po pierwsze – cały projekt podzielono na dwie części. Wszystko rozpocznie się głosowaniem w formule otwartej, gdzie wybierać będzie mógł każdy z Was! Mało tego, kompletnie zrezygnowano z nominacji! Wybór leży w Waszych rękach, a wygrać może każdy zaproponowany przez Was DJ czy producent! Ograniczono i ujednolicono też kategorie. W pierwszej części jest ich pięć:

  • DJ/DJ-ka/Live Act Roku Polska
  • Event Roku Polska
  • Festiwal Roku Polska
  • Klub Roku Polska
  • Inicjatywa Roku Polska

Formuła głosowania otwartego wydaje się być bardzo prosta. W każdej z kategorii będziecie mogli wskazać trzech faworytów, rozdając im punkty za odpowiednie miejsca: 1 miejsce – 3 pkt, 2 miejsce – 2 pkt i 3 miejsce – 1 pkt. Po otrzymaniu wszystkich propozycji, przedstawiciele Muno.pl rozpoczną liczenie głosów. Gdy zakończy się ten etap, nastąpi ogłoszenie oficjalnych wyników za pośrednictwem oficjalnej strony Muno, jak i również mediów społecznościowych artystów!

ZAGŁOSUJ NA MUNOLUDY 2022 JUŻ TERAZ!

Głosowanie rozpoczyna się już teraz, czyli 20 lutego! Formularz zostanie zamknięty w niedzielę – 28 lutego o godzinie 23:59. Po otrzymaniu wszystkich propozycji, rozpocznie się ich liczenie i weryfikacja. Data ogłoszenia wyników uzależniona będzie od czasu podliczania i weryfikacji głosów. Dopuszczalne jest wskazanie przez jedną osobę głosującą tej samej nazwy na wszystkich trzech miejscach w poszczególnej kategorii! Podobnie jak w ubiegłym roku głosować będzie można jedynie za pomocą formularza wymagającego uwierzytelnienia, co do minimum ogranicza skalę potencjalnych oszustw!

Munoludy 2022 w formie oryginalnej

Zmiany w Munoludach nie oznaczają, że zapomniano o jej tradycyjnej formie. Druga część plebiscytu będzie mieć charakter zamknięty i tajny. Wezmą w niej udział członkowie redakcji Muno.pl oraz kilkanaścioro przedstawicieli i przedstawicielek szeroko rozumianej sceny muzycznej, klubowej i festiwalowej. Skład tego grona będzie jawny – poznacie go niebawem. Już dziś jednak możemy Wam zdradzić, iż są to doskonale znane na rodzimej scenie postacie.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT MUNOLUDÓW 2022 ZNAJDZIECIE TUTAJ!

Dokładnie tak samo, jak w przypadku głosowania otwartego, zaproszeni przez Muno goście i gościnie nie będą bazować na nominacjach – każdemu i każdej z nich przysługiwać będzie możliwość wskazania trzech odpowiedzi w poszczególnej kategorii, z uwzględnieniem takiego samego rozróżnienia punktowego, czyli 1. miejsce – 3 punkty, 2. miejsce – 2 punkty, 3. miejsce – 1 punkt.

Kategorie w drugiej części plebiscytu Munoludy 2022 prezentują się następująco:

  • DJ/DJ-ka/Live Act Roku House Polska
  • DJ/DJ-ka/Live Act Roku Techno Polska
  • DJ/DJ-ka/Live Act Roku Elektronika Polska
  • Polska Producent/Producentka Roku Polska
  • Odkrycie Roku Polska

Podobnie jak w ostatnich latach, przyznane zostaną nagrody specjalne, czyli Złote Munoludy. To wyjątkowe, uznaniowe wyróżnienia dla szczególnie zasłużonych osób, miejsc lub podmiotów rodzimej muzyki elektronicznej, sceny klubowej i festiwalowej. Bądźcie na bieżąco z Munoludami – sprawdzajcie media społecznościowe Muno.pl, by dowiadywać się o kolejnych etapach i nowościach związanych z plebiscytem!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →