News

Cosmic Gate przedstawili miks promujący ich najnowszy album

Już niedługo swoją premierę będzie miał kolejny album studyjny niemieckiego duetu Cosmic Gate. MOSAIIK Chapter Two kilka dni temu otrzymał specjalny miks, który za zadanie miał wypromować krążek. Trwający około dwie godziny set posiadał w sobie nie tylko najnowsze wydania Niemców, ale również ich dobrych znajomych po fachu! Jak prezentuje się Ibiza Sunset Set? Sprawdźmy to!

Cosmic Gate wypromowali album w odpowiedni sposób

Nadchodzące wydanie niemieckiego duetu to tak naprawdę kontynuacja krążka, który swoją premierę miał w sierpniu 2021 roku. Już 3 marca będziemy świadkami premiery MOSAIIK Chapter Two, gdzie gościć będą m.in. Gid Sedgwick czy Andy Duguid. Ponownie na krążku Cosmic Gate znajdzie się dziewięć produkcji, a wiele z nich zostało rozpromowanych podczas ich najnowszego miksu!

Ibiza Sunset Set to najświeższy tego typu projekt od Niemców. Na najzagorzalszych fanów duetu czeka aktualnie 120 minut muzyki trance i nie tylko. Zawarte w nim zostały nie tylko produkcje Cosmic Gate, ale również Yotto, Estivy, a nawet projektu Kx5. Oczywiście nie mogło zabraknąć takich numerów jak Hear Me Out, Follow You Anywhere czy We Got The Fire, bo one na pewno znajdą się na MOSAIIK Chapter Two!

Przeczytaj również: Duet Kx5 udostępnił singiel stworzony z zespołem SOFI TUKKER! Słuchamy „Sacrifice”

Jeśli promować swój kolejny album to tylko przy takich widokach! Nie tylko chodzi tutaj o Morze Śródziemne, ale przede wszystkim willę, którą właściciele obiektu udostępnili Niemcom na potrzeby nagrywek. Ten malowniczy krajobraz sprawia, że miksu słucha się jeszcze przyjemniej. Co jeszcze musicie wiedzieć na temat najnowszego setu Cosmic Gate?

Przede wszystkim musimy zwrócić uwagę na to, że od pewnego czasu niemieccy producenci stopniowo odchodzą od ram gatunków muzycznych. Wiąże się to ze zmianą brzmienia jakie w ostatnich latach prezentuje Cosmic Gate. Czasy Exploration of Space czy innych trance’owych hiciorów z lat 2000-2008 niestety już przeminęły. Czy to dobrze, że nasi sąsiedzi z zachodu postanowili pójść za rozwijającym się przemysłem muzyki elektronicznej?

Posłuchaj setu Cosmic Gate, który promuje ich nadchodzący album!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →