News

Marshmello rozpoczyna promocję nowego albumu? Posłuchaj “Party Jumpin’”

Wygląda na to, że na horyzoncie znajduje się nadchodzący album Marshmello. Skrillex, Kx5, a teraz jeszcze zamaskowana pianka! Rok 2023 pod względem wydań pełnometrażowych zapowiada się naprawdę ciekawie. Czy Party Jumpin' to pierwszy singiel z nowego krążka Chrisa? Jak się on prezentuje? Sprawdźmy to!

Marshmello z czwartym albumem?

Chris rozpoczął karierę jako Marshmello w roku 2015, a jakiś czas później okazał się jego pierwszy krążek pt. Joytime. Wtedy znalazł się jeden z jego największych w karierze hitów – Keep It Mello. W czerwcu 2018 otrzymaliśmy kolejną część z tej serii albumów, a w nim np. Tell Me czy Check This Out. To LP nie zostało jednak pozytywnie przyjęte przez krytyków muzycznych zdobywając zaledwie 1 i pół gwiazdki na pięć w recenzji czasopisma Rolling Stone.

Około rok później pojawiła się trzecia część Joytime, która również została zjechana przez krytyków i tym razem również przez fanów. Średnia ocen na poziomie 30 na 100 w serwisie Album Of The Year nie wróżyła nic dobrego. Około rok temu ukazał się najświeższy krążek Marshmello czyli Shockwave. Pojawiło się na nim wielu znanych DJ-ów, a LP zostało przyjęte lepiej ze względu na różnorakie brzmienia. Jak będzie w przypadku następnej płyty Amerykanina? Czy kolejny raz otrzymamy cukierkową papkę?

Przeczytaj również: Trzeci numer Calvina Harrisa i Ellie Goulding staje się faktem!

Wszystko wskazuje na to, że niestety tak. Być może będziemy mieli do czyniena z czwartą częścią Joytime, a obstawiam tak z uwagi na premierę jaką jest Party Jumpin’. Nie jest to może styl, który do końca można podpisać pod tą serię albumów, ale zdecydowanie czuć tutaj starego Marshmello. Dla tych, których znudziło już cukierowe brzmienie Chrisa nie ma nic nowego, a jedynie powielenie schematu sprzed kilku lat.

Party Jumpin’ nie jest utworem złym, lecz po prostu produkcją, która nie pokazuje nic nowego. W produkcji numeru brał udział Jamie Brown czyli nowa twarz dubstepowego producenta o pseudonimie Deadlyft. Mimo obecności szanowanej postaci z tej społeczności i tak otrzymaliśmy coś w stylu gatunku candy trap. Nie zdziwiłoby mnie to, gdyby Marshmello wydał Joytime United, które zostałoby zmasakrowane przez słuchaczy.

Posłuchaj najnowszego numeru od Marshmello czyli Party Jumpin’!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →