News

Premier tych numerów nie możemy doczekać się najbardziej w 2023 roku

Prawie dwa tygodnie minęły od rozpoczęcia 2023 roku, a my otrzymaliśmy już naprawdę niezłe tracki. Teraz powstaje pytanie, na co mamy się przygotować? Czy najbardziej pożądane ID w całym EDM-owym przemyśle w końcu zostaną wydane? W oczekiwaniu na ich premiery postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu numery, które jak najszybciej powinny zostać wydane! Sprawdźcie jak one brzmią!

Czy będzie powtórka z 2013?

W nowym roku otrzymaliśmy już dwie nowości od Skrillexa, które znajdą się na jego nadchodzącym albumie. deadmau5 oraz Kaskade również zapowiedzieli swój debiutancki krążek pod aliasem Kx5 na rok 2023. Martin Garrix w swoich najnowszych setach umieszcza ID swoich wychowanków ze STMPD RCRDS, a ich liczba z miesiąca na miesiąc rośnie. Przyszłe dwanaście miesięcy będzie obfitowało w wydanie różnej maści, a może i nawet niespodziewane powroty.

W tym momencie chciałbym przypomnieć Wam, że pewne niewydane produkcje czekają na odpowiedni moment nawet po cztery lata, a ich stworzeniem zajmowali się m.in. Axwell, Eric Prydz, Martin Garrix czy Skrillex. Ten ostatni ma w zanadrzu tyle materiału, że spokojnie można byłoby zrobić o tym osobny artykuł. Socialmedia pokroju Twittera czy YouTube’a pękają w szwach od niebotycznej ilości ID Sonny’ego. Ile z nich tak naprawdę zostanie wydanych? Tego niestety nie wiemy.

Przeczytaj również: Członek The Chainsmokers o byciu szpiegowanym przez partnerkę. Co jeszcze spotkało amerykański duet?

Wspomniałem, że w gronie piosenek, na które czekamy znajdują się tracki mające już nawet cztery lata. Tutaj chcielibyśmy przytoczyć przykład duetu Axwell /\ Ingrosso, a dokładniej numery Behold. Track ten znajduje się w sieci od 2018 roku i na dzień dzisiejszy nie wiadomo czy kiedykolwiek ujrzy światło dzienne. Zdaniem niektórych jest to najlepsze intro w wykonaniu Szwedów w karierze, a więc jest to naprawdę pożądany projekt. Czy ostatni ruch Axela w stronę projektu z Sebastianem miałby oznaczać, że nadchodzą nowe, niespodziewanie wydania?

Z drugiej strony prawdopodobnie czeka nas bardzo mocne wydanie od Swedish House Mafia. Kilka miesięcy temu szwedzkie trio zadebiutowało swój numer ze znaną amerykańską wokalistką – Finally. Naszym zdaniem jest to house’owy majstersztyk, który idealnie pasowałbym do wersji Deluxe Paradise Again, jednak co teraz się z numerem? Równie dobrze mógłby on zostać wydany w tym roku, jak i za jakieś dobre kilka lat.

Wiadomo również, że Mau P powróci w 2023 roku ze swoim kolejnym klubowym wydaniem o rzekomym tytule Bounce. Jest to numer, który bez wątpienia może zyskać dużą, a nawet większą od Drugs From Amsterdam popularność. Czekamy również na wspólny projekt Martina Garrixa i Alesso, którego mieliśmy do tej pory okazję posłuchać przez około sześć sekund. Nadchodzących piosenek jest masa!

Oto zbiór ID, które mogą się ukazać w 2023 roku!

Alesso – Since I Found You

Axwell /\ Ingrosso – Behold

Eric Prydz – HOLO ID Intro Tomorrowland 2022

Hardwell & Sub Zero Project – Judgement Day

Martin Garrix & Alesso – ID

Mau P – Bounce

Skrillex, Missy Elliot & Mr. Oizo – ID

Swedish House Mafia & Alicia Keys – Finally
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →