News

Trzeci numer Calvina Harrisa i Ellie Goulding staje się faktem!

Czy właśnie wracamy do przełomu lat 2013 i 2014? Calvin Harris i Ellie Goulding ponownie pojawili się razem w studiu w ramach projektu kończącego ich wspólną trylogię. Szkocko-angielska kolaboracja powstała już prawie dziesięć lat temu. Czy na jubileusz otrzymamy coś naprawdę specjalnego? Czy przyszły numer tej dwójki będzie ich największym sukcesem? Przekonajmy się!

Calvin Harris i Ellie Goulding znowu razem?

W Internecie pojawia się wiele głosów, jakoby rok 2023 miałby być powrotem do złotych czasów EDM-u. Skrillex powraca z albumami, Kaskade i deadmau5 również zapowiedzieli wydanie krążka jako Kx5, a teraz po raz kolejny razem w studiu pojawili się Calvin Harris i Ellie Goulding. Czy oznacza to, że będziemy świadkami drugiego 2013 w przemyśle muzyki elektronicznej? Wszystko wskazuje na to, że tak! Co wiemy na temat nadchodzącej produkcji od brytyjskich gwiazd?

Dwa poprzednie wydania od Calvina Harrisa i Ellie Goulding były prawdziwy hitami. Pierwszy z nich czyli oczywiście I Need Your Love został wydany jeszcze kiedy dwójka była parą. Numer trafił do pierwszej dwudziestki zestawienia Billboard Hot 100 i pokrył się globalnie prawie 20-krotną platyną. Mało tego, track otrzymał diamentową płytę w Brazylii. Był to również jeden z singli promujących trzeci album studyjny Szkota pt. 18 Months.

Przeczytaj również: Premier tych numerów nie możemy doczekać się najbardziej w 2023 roku

Około półtora roku po sukcesie I Need Your Love pojawił się track Outside, który był kolejnym wspólnym projektem od Calvina i Ellie. Ten utwór promował z kolei album Motion i tak naprawdę powtórzył sukces poprzednika. Piosenka trafiła na siedem różnych zestawień Billboardu i jako kolejna produkcja Harrisa zdobyła diamentową produkcje w Brazylii. Czy oznacza to, że nadchodzący projekt dwójki będzie kolejnym przebojem?

Trzeba przyznać, że Calvin Harris wydał w swojej karierze masę hitów, a trzeci wspólny numer z Ellie Goulding może być kolejnym. Na ten moment o produkcji wiemy naprawdę mało. Takowa jest aktualnie nagrywana i zostanie wydana, lecz w tej chwili nie znamy żadnych konkretów. Szkot określił projekt mianem idealnego zwieńczenia trylogii. Wygląda więc na to, ze nadchodząca premiera 38-latka będzie trackiem wartym uwagi. Czekamy ze zniecierpliwieniem!

W oczekiwaniu na trzeci numer Calvina i Ellie posłuchaj Outside!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →