News
Nie spać, zwiedzać.. tylko gdzie i kiedy? Oto najlepsze polskie listopadowe eventy

Nie spać, zwiedzać… tylko gdzie i kiedy? Oto najlepsze polskie listopadowe eventy

Sprawdzamy najlepsze eventy w Polsce w listopadzie. Trzeba przyznać, że zdecydowanie będzie gdzie się bawić!

Imprezy w listopadzie – nasza lista

Jak się okazuje, imprez w listopadzie nie braknie. Nie dość, że podczas nadchodzącego miesiąca odbędzie się kilka większych eventów, to możemy się również spodziewać obecności kilku większych zagranicznych gwiazd. Warto zatem zebrać to w całość.

Pierwsza impreza, na którą warto się szykować, będzie miała miejsce już 3 listopada. Właśnie wtedy wystąpi znany elektroniczny duet BICEP. Twórcy takich hitów jak Glue, Water czy Apricots zagrają swój koncert w centrum EXPO XXI.

Kolejną imprezą wartą uwagi w najbliższym czasie jest Undercity 2022. To wydarzenie zaplanowane zostało na 5 listopada w warszawskim COS Torwar i obfitować będzie w szereg mniej i bardziej popularnych muzyków. Wśród nich wyszczególnić można chociażby duet Atlantik, Charliego Sparksa, Force Reaction, Freddy’ego K czy Amount.

Przeczytaj też: A State Of Trance powróci w 2023 roku z live show. Znamy pierwsze szczegóły

Kolejny event z naszej listy odbędzie się 9 listopada. Wtedy to do stolicy zawita Monolink, czyli niemiecki producent muzyczny. Autor takich utworów jak Return To Oz czy Sirens zagra w znanym klubie Progresja. Podczas występu z pewnością będzie można usłyszeć brzmienia z Under Darkening Skies, czyli najnowszego albumu producenta.

Od tego momentu wytaczamy naprawdę ciężkie działa. Kolejną imprezą odbywającą się 10 listopada jest MAYDAY 2022. Istne święto techno odbędzie się w katowickim Spodku. Mimo że impreza w tym roku nie ma headlinera z krwi i kości, to na scenie znajdziemy chociażby takie persony jak Pan-Pot, DJ Rush, Talla 2XLC czy Dr. Motte

Kolejnym artystą, który odwiedzi Polskę w listopadzie jest Quintino. Autor hitowego Go Hard wystąpi 11 listopada w warszawskim Explosion Club. Jest to zdecydowanie jedna z tańszych imprez na tej liście, gdyż bilety można dostać już w cenie 30 złotych.

Quintino – Go Hard

Kolejną pozycją na tej liście jest z pewnością jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez tego roku. Już 12 listopada bowiem w ramach trasy koncertowej Rebels Never Die Tour w Łodzi wystąpi Hardwell. Holenderski DJ zagra oczywiście w Atlas Arenie. Czy najnowsze brzmienia artysty rozgrzeją Polaków?

Okazało się, że w Polsce bardzo dużą popularnością cieszy się mieszanka muzyki klasycznej z elektroniczną (z czego się bardzo cieszę). Bilety na koncert Apashe 19 listopada wyprzedały się bowiem nad wyraz szybko. Autor Renaissance zagra w warszawskiej Pradze Centrum.

Ostatnią pozycją na naszej liście jest istny włoski klasyk. W Pacha Poznań bowiem 26 listopada wystąpią Giuseppe Ottaviani oraz Craig Connelly. Trzeba przyznać, że takie zestawienie jest zdecydowanie godne zamknięcia tego miesiąca.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje przypadną wam do gustu. Dajcie nam również znać na naszym Facebooku, na jakie imprezy w listopadzie planujecie się wybrać.

Giuseppe Ottaviani at Dreamstate Europe 2022
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →