News
Najlepsze klubowe imprezy w Polsce – grudzień 2022

Najlepsze klubowe imprezy w Polsce – grudzień 2022

Jeszcze jakiś czas temu z przytupem wchodziliśmy w rok 2022, a już za niespełna miesiąc będziemy go żegnać. Z tej okazji zebraliśmy informacje na temat grudniowych imprez klubowych i stworzyliśmy specjalne zestawienie. Właśnie tutaj znajdziecie niezbędne szczegóły dotyczące najlepszych wydarzeń związanych z muzyką elektroniczną w tym miesiącu! Przekonajcie się, co Was czeka!

Goście z zagranicy

Już jutro w poznańskim klubie Tama odbędzie się jeden z najbardziej niespodziewanych koncertów muzyki elektronicznej w tym roku. Chodzi oczywiście o występ brytyjskiego duetu Gorgon City, który znany jest przede wszystkim z tworzenia utworów z gatunku house. Są to prawdziwe gwiazdy swojego stylu. Seta projektu z Wysp będzie można posłuchać w lokalu przy ul. Niezłomnych 2 obok Starego Browaru. Aktualnie w sprzedaży znajduje się SIÓDMA pula biletów, której cena wynosi 180 zł!

Dzień później w innym poznańskim klubie, a mianowicie X-Demon, pojawi się projekt Fragma wraz z nową wokalistką – Tess. Koncert niemieckiego projektu odbędzie się w tę sobotę, tj. 10 grudnia, przy ul. Sierocej 10 tuż obok Starego Rynku. Cała impreza rozpocznie się o godzinie 22, a zakończy o 6 rano. Bilety na to przedsięwzięcie są dostępne za pośrednictwem strony Biletomat.pl za jedyne 30 złotych!

Przeczytaj również: Nowy rekordzista? Ten festiwal odwiedziło w 3 dni ponad pół miliona osób!

Tydzień później odbędą się dwie imprezy w klubach z rodziny X-Demon. Będą to bliźniacze wydarzenia, które zaplanowane zostały na 16 i 17 grudnia we Wrocławiu i Zielonej Górze. Już za osiem dni w tych dwóch lokalach odbędą się czwartej edycje Trance Champions, podczas których będzie można posłuchać takich gwiazd jak np. Jochen Miller, duet Kyau & Albert czy Artento Divini. Aktualnie w sprzedaży znajdują się bilety dla obu przedsięwzięć, z tym że wejściówka dla wrocławian kosztuje aktualnie 25 złotych, a dla zielonogórzan o pięć więcej. Wszystko to jednak zależy od puli karnetów.

Ostatnim i prawdopodobnie największym przedsięwzięciem grudnia, jeśli chodzi o gwiazdy z zagranicy, jest pierwszy występ projektu MEDUZA w naszym kraju. Jeden z przedstawicieli włoskiego zespołu zagra koncert w lokalu Praga Centrum w Warszawie przy ul. Szwedzkiej 2/4. Jest jeszcze moment na to, aby zaopatrzyć się w wejściówki, które w tym momencie kosztują 100 złotych. Pozostała część line-upu na ten moment jeszcze nie jest znana, ale sam fakt, że MEDUZA w końcu zagra koncert w Polsce, jest niepojęty!

Cudze imprezy chwalicie, swoich nie znacie!

Jedną z pierwszych imprez, która jest złożona tylko i wyłącznie z polskich DJ-ów, a przy okazji ma potencjał, to przede wszystkim Mistrzostwa Polski DJ’ów 2022 – Clubsound DJ’s Cup. To wydarzenie odbędzie się 10 grudnia w warszawskim klubie Explosion na Wale Miedzeszyńskim 646 na Gocławiu. Zaproszonymi gośćmi okazali się DJ Diabllo aka Coorby, EMDI, Jay Bae, Meszi i wielu innych artystów. Przedsięwzięcie rozpocznie się o godzinie 21, a wstęp na nie kosztuje zaledwie 20 złotych. Musicie z tego skorzystać!

Seven Heaven Legnica to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych klubów w całej Polsce. Również 10 grudnia odbędzie się impreza Retropolis – 50 Urodziny CJ Stone’a, podczas której wystąpią tacy DJ-e jak DJ Drum, Hazel, Matys, DJ Quiz, Clubbasse oraz oczywiście nasz solenizant! Wszystko to rozgrywać się będzie przy ul. Kominka 1 w środkowej części miasta. Start przedsięwzięcia przewidziany został na godzinę 21!

Następnym ciekawym przedsięwzięciem przygotowanym przez naszych rodaków jest impreza pod nazwą Przerwa Techniczna w Remoncie. Za osiem dni, czyli 16 grudnia, w klubie Riviera Remont przy ul. Waryńskiego 12a w Warszawie odbędzie się impreza z udziałem takich gwiazd jak duet DUSS czy Weikum. Dwie pierwsze pule biletów się wyprzedały, a cena aktualnej wejściówki wynosi zaledwie 50 złotych. To odpowiednia kwota za tak niezapomnianą imprezę z aż sześcioma artystami!

W Boże Narodzenie szykuje się naprawdę niezła impreza! W klubie Ekwador Manieczki 25 grudnia odbędzie się event pod nazwą Sensation Of Love, gdzie pojawi się znany holenderski projekt Dance Nation. To jednak nie koniec dobrych wiadomości! Supportami gwiazd z zachodu będą m.in. DJ Quiz, DJ Inox czy Cyprex. Chcesz dobrze się zabawić w Święta? Nic prostszego! Wystarczy, że znajdziesz się przy ul. Wybickiego 9 w Manieczkach o godzinie 21 i zakupisz bilet w cenie 60 złotych. Później czeka Cię już tylko niezapomniana zabawa!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →