News
Najlepsze klubowe imprezy w Polsce – grudzień 2022

Najlepsze klubowe imprezy w Polsce – grudzień 2022

Jeszcze jakiś czas temu z przytupem wchodziliśmy w rok 2022, a już za niespełna miesiąc będziemy go żegnać. Z tej okazji zebraliśmy informacje na temat grudniowych imprez klubowych i stworzyliśmy specjalne zestawienie. Właśnie tutaj znajdziecie niezbędne szczegóły dotyczące najlepszych wydarzeń związanych z muzyką elektroniczną w tym miesiącu! Przekonajcie się, co Was czeka!

Goście z zagranicy

Już jutro w poznańskim klubie Tama odbędzie się jeden z najbardziej niespodziewanych koncertów muzyki elektronicznej w tym roku. Chodzi oczywiście o występ brytyjskiego duetu Gorgon City, który znany jest przede wszystkim z tworzenia utworów z gatunku house. Są to prawdziwe gwiazdy swojego stylu. Seta projektu z Wysp będzie można posłuchać w lokalu przy ul. Niezłomnych 2 obok Starego Browaru. Aktualnie w sprzedaży znajduje się SIÓDMA pula biletów, której cena wynosi 180 zł!

Dzień później w innym poznańskim klubie, a mianowicie X-Demon, pojawi się projekt Fragma wraz z nową wokalistką – Tess. Koncert niemieckiego projektu odbędzie się w tę sobotę, tj. 10 grudnia, przy ul. Sierocej 10 tuż obok Starego Rynku. Cała impreza rozpocznie się o godzinie 22, a zakończy o 6 rano. Bilety na to przedsięwzięcie są dostępne za pośrednictwem strony Biletomat.pl za jedyne 30 złotych!

Przeczytaj również: Nowy rekordzista? Ten festiwal odwiedziło w 3 dni ponad pół miliona osób!

Tydzień później odbędą się dwie imprezy w klubach z rodziny X-Demon. Będą to bliźniacze wydarzenia, które zaplanowane zostały na 16 i 17 grudnia we Wrocławiu i Zielonej Górze. Już za osiem dni w tych dwóch lokalach odbędą się czwartej edycje Trance Champions, podczas których będzie można posłuchać takich gwiazd jak np. Jochen Miller, duet Kyau & Albert czy Artento Divini. Aktualnie w sprzedaży znajdują się bilety dla obu przedsięwzięć, z tym że wejściówka dla wrocławian kosztuje aktualnie 25 złotych, a dla zielonogórzan o pięć więcej. Wszystko to jednak zależy od puli karnetów.

Ostatnim i prawdopodobnie największym przedsięwzięciem grudnia, jeśli chodzi o gwiazdy z zagranicy, jest pierwszy występ projektu MEDUZA w naszym kraju. Jeden z przedstawicieli włoskiego zespołu zagra koncert w lokalu Praga Centrum w Warszawie przy ul. Szwedzkiej 2/4. Jest jeszcze moment na to, aby zaopatrzyć się w wejściówki, które w tym momencie kosztują 100 złotych. Pozostała część line-upu na ten moment jeszcze nie jest znana, ale sam fakt, że MEDUZA w końcu zagra koncert w Polsce, jest niepojęty!

Cudze imprezy chwalicie, swoich nie znacie!

Jedną z pierwszych imprez, która jest złożona tylko i wyłącznie z polskich DJ-ów, a przy okazji ma potencjał, to przede wszystkim Mistrzostwa Polski DJ’ów 2022 – Clubsound DJ’s Cup. To wydarzenie odbędzie się 10 grudnia w warszawskim klubie Explosion na Wale Miedzeszyńskim 646 na Gocławiu. Zaproszonymi gośćmi okazali się DJ Diabllo aka Coorby, EMDI, Jay Bae, Meszi i wielu innych artystów. Przedsięwzięcie rozpocznie się o godzinie 21, a wstęp na nie kosztuje zaledwie 20 złotych. Musicie z tego skorzystać!

Seven Heaven Legnica to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych klubów w całej Polsce. Również 10 grudnia odbędzie się impreza Retropolis – 50 Urodziny CJ Stone’a, podczas której wystąpią tacy DJ-e jak DJ Drum, Hazel, Matys, DJ Quiz, Clubbasse oraz oczywiście nasz solenizant! Wszystko to rozgrywać się będzie przy ul. Kominka 1 w środkowej części miasta. Start przedsięwzięcia przewidziany został na godzinę 21!

Następnym ciekawym przedsięwzięciem przygotowanym przez naszych rodaków jest impreza pod nazwą Przerwa Techniczna w Remoncie. Za osiem dni, czyli 16 grudnia, w klubie Riviera Remont przy ul. Waryńskiego 12a w Warszawie odbędzie się impreza z udziałem takich gwiazd jak duet DUSS czy Weikum. Dwie pierwsze pule biletów się wyprzedały, a cena aktualnej wejściówki wynosi zaledwie 50 złotych. To odpowiednia kwota za tak niezapomnianą imprezę z aż sześcioma artystami!

W Boże Narodzenie szykuje się naprawdę niezła impreza! W klubie Ekwador Manieczki 25 grudnia odbędzie się event pod nazwą Sensation Of Love, gdzie pojawi się znany holenderski projekt Dance Nation. To jednak nie koniec dobrych wiadomości! Supportami gwiazd z zachodu będą m.in. DJ Quiz, DJ Inox czy Cyprex. Chcesz dobrze się zabawić w Święta? Nic prostszego! Wystarczy, że znajdziesz się przy ul. Wybickiego 9 w Manieczkach o godzinie 21 i zakupisz bilet w cenie 60 złotych. Później czeka Cię już tylko niezapomniana zabawa!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →