News

Najlepsze i najbardziej niespodziewane ID z Ultra Miami 2023

Emocje związane z Ultra Miami 2023 cały czas są z nami. Uczestnictwo w festiwalu na Florydzie było dla DJ-ów odpowiednim momentem na zaprezentowanie swoich nowych projektów. Nadchodzące ID zaprezentowali m.in. Alesso, Hardwell czy Martin Garrix, lecz świeżego materiału jest znacznie więcej! Jak prezentują się przyszłe premiery ze STMPD RCRDS i innych labelów? Sprawdźmy to!

Sety z Ultra Miami 2023 naszpikowane nowościami

W sieci na tą chwilę znajduje się już masa setów prosto z Ultra Miami 2023. Swoje koncerty udostępnili Hardwell, Afrojack, David Guetta, Martin Garrix i wiele innych znanych postaci. Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie fakt, że wiele z nich zawiera w sobie sporo materiału, który nie ujrzał jeszcze światła dziennego. Mówimy tutaj oczywiście o utworach nie tylko wyżej wymienionych gwiazd, ale ich podopiecznych czyt. np. STMPD RCRDS.

Afrojack swój set rozpoczął dość niespodziewanym ID w klimatach big room techno. Jego fani sądzą, że w tym projekcie maczać palce może sam Hardwell. Nie zabrakło również tracków w stylu NLW, a nawet Kapuchona, od którego kawałka biła vibem mainstream UK house. Wygląda na to, że na horyzoncie znajdują się również kooperacje Holendra z Quintino czy LNY TNZ!

Przeczytaj również: Hardwell, Martin Garrix i inni – sety gwiazd Ultra Miami 2023 już dostępne

Sporo nowości zaprezentował również Martin Garrix, który swój set rozpoczął rzekomym trackiem z Sethem Hillsem. Chwilę później zagrana została najnowsza kooperacja Mesto oraz Vluarra. Wygląda na to, że mieliśmy podczas koncertu Holendra polski akcent. Fani ustalili jakoby jednym z ID miało być dzieło Blindersa. Oprócz nadchodzących utworów ze STMPD Martijn pokazał nam również swoje przyszłe premiery w postaci projektów z Alesso czy zespołem Sentinel.

Na UItra Miami 2023 puszczonych została masa ID od wielu DJ-ów. W secie Hardwella było ich naprawdę sporo i dało się je usłyszeć praktycznie od razu. Nowym intrem setów Holendra został numer Shotgun (It Ain’t Over). Robbert ma jeszcze parę asów w rękawie tzn. kooperacje z Maddixem, duetem Blasterjaxx czy Ollym Jamesem. Niestety nie zmieścimy w tym artykule wszystkich znakomitych premier, jednak postaraliśmy się uzbierać dla Was te najciekawsze!

Oto najciekawsze utwory ID z Ultra Miami 2023:

Alesso ft. Ty Dolla $ign – ID

AFROJACK x Hardwell x Quintino – ID

AFROJACK & LNY TNZ – Lift Me Up

Blinders – Listen To Me

Calvin Harris & Ellie Goulding – Miracle (Hardwell Remix)

Hardwell & Blasterjaxx – ID

Hardwell & Maddix ft. Luciana – ACID

Hardwell ft. Bright Lights – SHOTGUN (It Ain’t Over)

Martin Garrix & Seth Hills – ID

Martin Garrix & Sentinel ft. Bonn – Hurricane

Nicky Romero & Jonas Blue – ID (All You Need Is Love)

Oliver Heldens & Tchami ft. New Order – Blue Monday

Tiësto – ID (Drifting)

Zedd – ID
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →