News
MEDUZA wystąpi po raz pierwszy w Polsce - szczegóły

Włoski projekt stojący za największymi house’owymi hitami zagra w Polsce

Światowej sławy włoskie trio zawita do Polski po raz pierwszy w historii! Znamy miejsce i datę koncertu MEDUZA w Warszawie. Czytaj dalej!

MEDUZA po raz pierwszy w Polsce

MEDUZA to zapoczątkowany w 2019 projekt trzech włoskich producentów, który już swoim pierwszym singlem podbił listy przebojów na całym świecie. Piece Of Your Heart z Goodboys, ich debiutancki release, pokrył się 21 razy platyną i trzykrotnie złotem. Na samym Spotify wygenerował ponad 850 milionów odsłon, a jego następca, Lose Control, dobija do siedmiu zer z ósemką na samym przodzie.

W skład zespołu wchodzą Luca de Gregorio, Mattia Vitale i Simone Giani, ale za deckami najczęściej widzimy tylko jednego z nich. Pozostała dwójka odpowiada za kwestie producenckie.

Sprawdź także: Przypominamy burzliwą historię DVBBS z okazji ich 10-lecia

Rok po swoim debucie MEDUZA wylądowali w Defected Records z singlem Born To Love (feat. SHELLS), aby następnie znowu podbić wszystkie stacje radiowe z Paradise (ft. Dermot Kennedy) mającym aktualnie ponad pół miliona streamów na Spotify.

Ich dotychczasowy dorobek to zaledwie osiem autorskich numerów, a ich zasięgi liczone są w miliardach. Wspomniane house’owe hity, wchodzące w skład Introducing MEDUZA, dopełniły w 2021 i 2022 roku świetne Headrush z Elroii, Tell It To My Heart z Hozierem, Bad Memories oraz kooperacja z Vintage CultureUnder Pressure.

MEDUZA – Introducing MEDUZA, posłuchaj EP

MEDUZA w Polsce – szczegóły koncertu

MEDUZA już ma na swoim koncie występy na największym tanecznych festiwalach naszego globu, ale w nie mieli jeszcze przyjemności przedstawić się polskiej publiczności.

Włoski projekt zrobi to po raz pierwszy 17 grudnia 2022 roku w warszawskiej Pradze Centrum. Show rozpocznie się o godzinie 22:00, a ceny biletów rozpoczynają się od 60 PLN. MEDUZA zagra w Polsce w formule DJ set, więc zobaczymy na żywo jedynie Mattia Vitale.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →