News
David Guetta dołączył do MEDUZA w "Bad Memories" - posłuchaj

David Guetta dołączył do MEDUZA. Posłuchaj „Bad Memories”

David Guetta zdecydował dołączyć się do grona producentów remiksujących tegoroczny hit włoskiego trio MEDUZA o tytule Bad Memories. Jak mu poszło?

MEDUZA – Bad Memories

Włoskie trio, które szturmem dostało się na sam szczyt house’owej i klubowej sceny, nadal jest na fali wznoszącej i do każdego roku kalendarzowego podchodzi w ten sam sposób – obowiązkowo jeden komercyjny hit, trochę remiksów i jakiś mocno house’owy collab.

W 2022 roku przed szereg wybiło się wydane w lipcu Bad Memories, do którego MEDUZA zaprosili Jamesa Cartera, Elley Duhe i FAST BOY’a. W niespełna 6 miesięcy streamingowy licznik singla na Spotify przekroczył 97 milionów, a na YouTube 14 milionów (pod teledyskiem). Bad Memories znalazło się na 24. pozycji notowania Shazam Global i zgarnęło nominację do nagrody w kategorii Best International Video Group w plebiscycie UK Video & Music Awards.

Posłuchaj oryginalnej wersji Bad Memories na Spotify

David Guetta i MEDUZA po raz pierwszy razem

Pomimo sukcesu MEDUZA nie pozwolili zapomnieć swoim fanom o tym numerze przez cały rok. Włoscy producenci bardzo regularnie postanowili zapełniać streamingi remiksami Bad Memories. Zaczęli od wersji autorstwa Andrea Olivy, później trochę tech house’owego polotu dodała Tita Lau, track przyspieszył dzięki Felixowi Jaehnowi, a Korolova postanowiła dodać jeszcze więcej melodyjnego kolorytu.

Przeczytaj również: Pięciu najpopularniejszych producentów muzyki elektronicznej według Spotify

Piątkę remiksujących zamknął w miniony piątek, 2 grudnia aktualny DJ-ski numer jeden, czyli David Guetta. Francuski supergwiazdor zdecydował się na sprawdzenie future rave’owego konceptu, który wybija się przed szereg i jest dotychczas najlepszą wersją Bad Memories, która wyszła spod rąk innego producenta.

Członkowie MEDUZA również zremiksowali numer jako ODIZZEA i na chwilę obecną jest on zdecydowanie moim faworytem.

MEDUZA – Bad Memories (David Guetta Remix), posłuchaj!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →