News

Czy najnowszy utwór MEDUZY podzieli sukces „Lose Control”? Sprawdzamy „Bad Memories”

Nie ma obecnie innego producenckiego tria niż MEDUZA, którego styl tak bardzo pokochałaby społeczność na całym świecie. Czy ich najnowsze Bad Memories podzieli sukces wcześniejszych kawałków? Sprawdź!


MEDUZA ważnym odkryciem ostatnich lat

Meduza to włoskie trio producenckie, w skład którego wchodzą Luca de Gregorio, Mattia Vitale i Simone Giani. Zwycięski utwór MEDUZY, Piece of Your Heart, uzyskał ponad miliard łącznych odtworzeń od momentu wydania, zdobywając nominację do nagrody Grammy za najlepsze nagranie taneczne.

Przeczytaj także: Above & Beyond wydają 16. część kompilacji „Anjunabeats”. Znamy tracklistę i datę premiery

Trio połączyło się z dublińskim muzykiem Dermotem Kennedym na singlu Paradise z 2021 roku, który poleciał w górę list przebojów i stał się irlandzkim numerem jeden. Tym sukcesem muzycy jedynie podkreślili swoją pozycję na tle innych producentów muzyki elektronicznej. Tym razem MEDUZA połączyli siły z Jamesem Carterem i niezwykle utalentowaną piosenkarką Elley Duhe, aby dostarczyć przebój, który towarzyszył nam będzie przynajmniej przez najbliższe kilka miesięcy.

Bad Memories następnym hitem włoskiego tria?

Już od początku utworu, słysząc charakterystyczny stab wykorzystywany w utworach MEDUZY, możemy domyśleć się klimatu, jaki będzie oferowała reszta utworu. Sam refren nie jest niczym innym jak próbą powtórzenia sukcesu poprzednich kawałków z identycznym wybrzmieniem, jednak ciekawym urozmaiceniem dla Bad Memories jest riff gitarowy, który towarzyszy całemu utworowi. 
Cechą charakterystyczną dla wydań włoskiego tria jest to, że strasznie szybko zostają w głowie, dzięki czemu nawet długi okres po wydaniu duża część społeczności bardzo przyjemnie je wspomina. Jak będzie w przypadku Bad Memories? Trudno stwierdzić, ale wraz z wydaniem nowego utworu widać, że pomimo sprawdzonego stylu MEDUZA stara się urozmaicać swoje utwory o bardzo ciekawe współprace, które być może wyniosą styl tria na nowy poziom. Aby nie przegapić najnowszych premier świata EDM, zaobserwuj nas na Facebooku.

MEDUZA, James Carter – Bad Memories ft. Elley Duhé, FAST BOY, sprawdź!

Sprawdź także
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →