News
Martin Garrix stworzył numer z gwiazdą TikToka. Powód może zdziwić!

Martin Garrix stworzył numer z gwiazdą TikToka. Powód może zdziwić!

Martin Garrix w trakcie swojej kariery współpracował z wieloma artystami. Do tej grupy należą np. Khalid, Dua Lipa czy Bebe Rexha. Teraz jednak do tego grona dołączył muzyk, który szeroką rozpoznawalność osiągnął dzięki aplikacji TikTok. Holender postanowił połączyć siły z JVKIEM w piosence Hero na potrzeby specjalnego projektu. O co chodzi i gdzie znalazła się najnowsza produkcja Garritsena? Przekonajmy się!

Martin Garrix i jego niecodzienna kooperacja

Ten holenderski producent pracował w swojej karierze z naprawdę wieloma artystami. Zaczynając od producentów ze sfer muzyki EDM, na największych gwiazdach showbiznesu kończąc. Teraz jednak Martin Garrix podjął się tzw. pobocznego questa z JVKIEM, czyli 21-letnim piosenkarzem ze Stanów Zjednoczonych, który swoją popularność zawdzięcza platformie TikTok, na której zaczął tworzyć podczas trwania epidemii COVID-19.

Historia Jacoba Lawsona nie jest na razie bogata, ale zdecydowanie warto wspomnieć o jego wspólnych projektach z Charliem Puthem oraz duetem Galantis. Największym hitem mieszkańca Rhode Island jest oczywiście numer Golden Hour, które zyskało wielką popularność za sprawą TikToka. Aktualna liczba odsłuchań tego kawałka na Spotify wynosi ponad 200 milionów, co przekłada się na ponad 20 milionów miesięcznych słuchaczy!

Przeczytaj również: Hardwell zaprezentował masę nowych tracków podczas występu w Amsterdamie – posłuchaj

Czy jest to celowy zabieg Martina Garrixa, by polepszyć swoje statystyki współpracą z gwiazdą TikToka? Nic bardziej mylnego! Numer Hero powstał we współpracy z marką Marvel na potrzeby soundtracku do karcianej gry mobilnej MARVEL SNAP stworzonej przez studia Nuverse oraz Second Dinner. Niestety, nie spodziewajcie się w tym przypadku nadzwyczajnej jakości projektu, a mainstreamowego średniaka.

Hero to utwór z gatunku future bass, z którym JVKE poradził sobie zadziwiająco dobrze. Wokale to prawdopodobnie jedyna mocna strona tego projektu, a wszystko przez fakt, że nie brzmi on jak track wyjęty z dyskografii Martina Garrixa. Wszystko tutaj dobrze gra ze sobą, jednak dropy są dla niektórych żartem. Jest to niezły kawałek, z tym że tylko na jedno przesłuchanie. Nie jest to produkcja, której można słuchać bez końca, bo jest po prostu męcząca. Hero przesłuchałem z trudnościami, lecz nie wątpię, że znajdą się fani Holendra, którym ta kompozycja się spodoba. Niemniej jednak jest to mocny, komercyjny średniak.

Posłuchaj najnowszego numeru Martina Garrixa, czyli Hero!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →