News
Hardwell zadebiutował masę nowych tracków podczas występu w Amsterdamie – posłuchaj

Hardwell zaprezentował masę nowych tracków podczas występu w Amsterdamie – posłuchaj

Podczas jednego z ostatnich swoich koncertów Hardwell zaprezentował wszystkim kolejną dawkę niewydanych produkcji. Wśród nich znalazły się reworki jego wcześniejszych hitów, jak i również zupełnie nowe projekty. Najmniej spodziewanym trackiem z całego zestawienia okazał się przyszły numer z jego kolegą z wytwórni – Maddixem. Jak prezentuje się ich najnowsza kooperacja? Przekonajmy się!

Hardwell, proszę, wypuść to wszystko!

Liczba niewydanych projektów przez Hardwella jest naprawdę astronomiczna. Praktycznie co koncert daje nam się usłyszeć zupełnie nowe kompozycje od holenderskiej legendy. Nic dziwnego, skoro Robbert ma za sobą prawie czteroletnią przerwę, podczas której pracował nie tylko nad sobą, ale również świeżymi dźwiękami. Album REBELS NEVER DIE to tylko cząstka tego, co przygotował dla nas producent z Bredy!

Jeszcze tylko kilkanaście dni dzieli nas od wydania REBELS NEVER DIE Deluxe Edition, w której znajdzie się znacznie więcej nowego contentu od Hardwella. Jak sam potwierdził, jego najbliższe wydanie ma w zanadrzu zdecydowanie więcej świetnych tracków. Mowa tutaj przede wszystkim o wspólnym numerze z duetem W&W czy reworku Bigroom Never Dies z projektem Blasterjaxx. To jednak nie koniec!

Przeczytaj również: Znamy drugą fazę line-upu Ultra Miami 2023

Hardwell podczas jednego z ostatnich przystanków REBELS NEVER DIE Tour, a dokładniej w Ziggo Dome w Amsterdamie, zaszczycił nas kolejnymi nadchodzącymi premierami. Podczas ponad dwugodzinnego koncertu Robbert przedstawił multum ID, jak i oficjalnie potwierdzonych, lecz jeszcze niewydanych numerów. Wśród nich znalazły się np. rework Retrogade, kooperacja z Quintino, kolejne z Ollym Jamesem, a także reedycja hitu Live The Night!

Jeszcze Wam mało? Proszę bardzo! Hardwell zagrał również Revolution z Timmym Trumpetem oraz Maddixem, a także Twisted z Willem Sparksem. Na uwagę zasługują również remiksy Voules-Vouz od ABBY, Calabrii od RUNE RK oraz legendarnego Take Me Away! Tak, chodzi tutaj o legendarny numer duetu 4 Strings sprzed prawie dwudziestu lat. Jest to kolejny niespodziewany projekt w dyskografii Robberta, a w jego produkcji pomaga wcześniej wspomniany Maddix. Jak brzmi nowa wersja trance’owego hitu, który użyty został nawet przez polski duet PRO8L3M, i inne jego nadchodzące numery? Posłuchajcie sami!

Posłuchaj jednej z najnowszych projektów Hardwella, czyli reworku Live The Night!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →