News
Koncert Hardwella w Łodzi z oficjalnym timetable! Znamy również support

Koncert Hardwella w Łodzi z oficjalnym timetable! Znamy również support

W październiku byliśmy świadkami naprawdę przykrego zjawiska, jakim było odwołanie koncertu Swedish House Mafii w Krakowie. To jednak przeszłość, bo za około tydzień na Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się jedna z imprez będących częścią REBELS NEVER DIE Hardwella. Dwunastego listopada legenda muzyki EDM pojawi się w naszym kraju, aby dać występ po długiej przerwie! W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, jak będzie wyglądać rozkład jazdy tego dnia!

Koncert Hardwella w Polsce tuż tuż!

Hardwell powrócił” – to stwierdzenie powtarzamy już od kilku dobrych miesięcy. 34-letni Holender swój pierwszy koncert po przerwie zagrał podczas Ultra Miami 2022. Już za dziewięć dni będziemy gościć muzyka w Polsce w ramach eventu związanego z trasą koncertową REBELS NEVER DIE, która promuje jego drugi album studyjny o tej samej nazwie. Znamy już sporą liczbę szczegółów, a ostatnio dowiedzieliśmy się, jak wyglądać będzie oficjalny timetable tejże imprezy!

Pragnę jednak przypomnieć, że koncert Hardwella odbędzie się dokładnie 12 listopada w łódzkiej Atlas Arenie przy al. ks. bp. Władysława Bandurskiego 7. Jest to jeden z wielu przystanków trasy RND, która trwać będzie jeszcze do 6 maja przyszłego roku. W tym roku Polska jest przedostatnim europejskim państwem, w którym Robbert zagra w tym roku. Przed nim jeszcze imprezy w Katarze, Indonezji czy Tajlandii.

Przeczytaj również: Kiedyś to było! Przypominamy największe polskie imprezy EDM-owe (część 1.)

Teraz to, na co wszyscy czekali! W końcu wiemy, jak będzie wyglądać koncert Hardwella w Łodzi! O godzinie 19 zostaną otwarte bramki, a sześćdziesiąt minut później zagrany zostanie tzw. Opening Soundscape. Supportem Robberta w Polsce okazał się Tim Hox, czyli znany holenderski DJ, a przede wszystkim kolega van de Corputa z wytwórni Revealed Recordings. Jakiś czas temu zatrząsł światem muzyki tech house z uwagi na swoje wydanie pt. Corocito, a teraz zadebiutuje w naszym kraju! Jego set przewidziamy jest na 75 minut, od 20:30 do 21:45.

Co z Hardwellem? Ile trwać będzie jego set? Czy przygotował dla nas coś specjalnego? Na piętnaście minut przed występem Holendra zaplanowany został change over. Robbert wejdzie na scenę równo o godzinie 22 i zagra aż dwie godziny! Tak, 120 minut muzyki big room, future rave i big room techno! Takiej fety nie możecie przegapić! Będzie to jeden z najdłuższych występów Hardwella w naszym kraju, a na pewno jeden z najważniejszych!

Tak prezentuje się oficjalny timetable koncertu Hardwella w Łodzi!

Hardwell Rebels Never Die koncert Łódź
fot. Sorted Management
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →