News
Koncert Hardwella w Łodzi z oficjalnym timetable! Znamy również support

Koncert Hardwella w Łodzi z oficjalnym timetable! Znamy również support

W październiku byliśmy świadkami naprawdę przykrego zjawiska, jakim było odwołanie koncertu Swedish House Mafii w Krakowie. To jednak przeszłość, bo za około tydzień na Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się jedna z imprez będących częścią REBELS NEVER DIE Hardwella. Dwunastego listopada legenda muzyki EDM pojawi się w naszym kraju, aby dać występ po długiej przerwie! W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, jak będzie wyglądać rozkład jazdy tego dnia!

Koncert Hardwella w Polsce tuż tuż!

Hardwell powrócił” – to stwierdzenie powtarzamy już od kilku dobrych miesięcy. 34-letni Holender swój pierwszy koncert po przerwie zagrał podczas Ultra Miami 2022. Już za dziewięć dni będziemy gościć muzyka w Polsce w ramach eventu związanego z trasą koncertową REBELS NEVER DIE, która promuje jego drugi album studyjny o tej samej nazwie. Znamy już sporą liczbę szczegółów, a ostatnio dowiedzieliśmy się, jak wyglądać będzie oficjalny timetable tejże imprezy!

Pragnę jednak przypomnieć, że koncert Hardwella odbędzie się dokładnie 12 listopada w łódzkiej Atlas Arenie przy al. ks. bp. Władysława Bandurskiego 7. Jest to jeden z wielu przystanków trasy RND, która trwać będzie jeszcze do 6 maja przyszłego roku. W tym roku Polska jest przedostatnim europejskim państwem, w którym Robbert zagra w tym roku. Przed nim jeszcze imprezy w Katarze, Indonezji czy Tajlandii.

Przeczytaj również: Kiedyś to było! Przypominamy największe polskie imprezy EDM-owe (część 1.)

Teraz to, na co wszyscy czekali! W końcu wiemy, jak będzie wyglądać koncert Hardwella w Łodzi! O godzinie 19 zostaną otwarte bramki, a sześćdziesiąt minut później zagrany zostanie tzw. Opening Soundscape. Supportem Robberta w Polsce okazał się Tim Hox, czyli znany holenderski DJ, a przede wszystkim kolega van de Corputa z wytwórni Revealed Recordings. Jakiś czas temu zatrząsł światem muzyki tech house z uwagi na swoje wydanie pt. Corocito, a teraz zadebiutuje w naszym kraju! Jego set przewidziamy jest na 75 minut, od 20:30 do 21:45.

Co z Hardwellem? Ile trwać będzie jego set? Czy przygotował dla nas coś specjalnego? Na piętnaście minut przed występem Holendra zaplanowany został change over. Robbert wejdzie na scenę równo o godzinie 22 i zagra aż dwie godziny! Tak, 120 minut muzyki big room, future rave i big room techno! Takiej fety nie możecie przegapić! Będzie to jeden z najdłuższych występów Hardwella w naszym kraju, a na pewno jeden z najważniejszych!

Tak prezentuje się oficjalny timetable koncertu Hardwella w Łodzi!

Hardwell Rebels Never Die koncert Łódź
fot. Sorted Management

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →