News
Creamfields rusza w świat. Słynny festiwal jeszcze w tym roku zadebiutuje w nowym kraju

Creamfields rusza w świat. Słynny festiwal jeszcze w tym roku zadebiutuje w nowym kraju

Creamfields otwiera się na nowe kierunki. Słynny festiwal odbędzie się poza Wielką Brytanią jeszcze w tym roku! Sprawdzamy szczegóły.

Creamfields podbija świat

Creamfields to brytyjski festiwal z długą tradycją. Pierwsza edycja imprezy odbywała się w 1998 roku. Średnio na festiwal rokrocznie przyjeżdża nawet 250 tysięcy osób. Tegoroczna edycja zdecydowanie mogła się podobać.

Wszystko wskazuje na to, że i za rok organizatorzy nie spuszczą z tonu. Wszakże już teraz wyprzedały się wszystkie bilety na imprezę. Wszystko to sprawiło, że organizatorzy postanowili wykonać dość ryzykowny ruch.

Już teraz ogłoszono, że można się spodziewać kolejnej, dodatkowej imprezy z cyklu Creamfields. Ta jednak, co ciekawe, ma wyjść znacznie poza teren Wielkiej Brytanii.

Jak można się dowiedzieć, jeszcze w tym roku odbędzie się pierwsza impreza Creamfields Vietnam. Na jej miejsce wybrano Phu Quoc, czyli całkiem rozrywkową wyspę u wybrzeży Wietnamu. Trzeba przyznać, że Azja Południowo-Wschodnia to dość interesujący kierunek.

Przeczytaj też: Charlotte de Witte, Alok i inni – posłuchaj setów zwycięzców DJ Mag TOP 100 DJs

Nie jest to miejsce tak zagospodarowane przez festiwale EDM jak choćby Europa czy USA. Organizowanie tam imprezy może okazać się zatem dużym sukcesem lub równie wielką porażką. To jednak nie koniec wieści dotyczących samego festiwalu.

Impreza ma się odbyć jeszcze tego grudnia. Poznaliśmy również headlinera imprezy. Został nim Hardwell, chociaż to nie jedyne głośne nazwisko. Prócz niego na scenie Creamfields Vietnam mają wystąpić m.in. BEAUZ, Pink Panda, Slushii czy Tim Hox.

Zaskoczeni? Zdecydowanie najnowsze wieści od Creamfields mogą się podobać. Osobiście chętnie będę obserwował, jak rozwija się scena imprez EDM w tym regionie Azji. Pamiętajcie też o naszym Facebooku, gdzie codziennie czekają na was newsy ze świata muzyki elektronicznej.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →