News
Już dzisiaj startuje live Armina van Buurena z tworzenia ASOT Year Mix 2022

Już dzisiaj startuje live Armina van Buurena z tworzenia „ASOT Year Mix 2022”

Chcecie się przekonać, jak prawdziwa legenda muzyki trance tworzy jeden ze swoich najważniejszych miksów w całym roku? Już dzisiaj będziecie mogli być świadkami jednego z najciekawszych projektów Armina van Buurena w ciągu ostatnich miesięcy. Na platformach Twitch, Discord oraz YouTube odbędą się specjalne transmisje live z tworzenia ASOT Year Mix! Przekonajcie się, o co może chodzić!

ASOT Year Mix 2022 od kuchni

Już dzisiaj od godziny 11:00 do 15:00 na platformach Discord, YouTube oraz Twitch prowadzona będzie specjalna transmisja na żywo prosto ze studia Armina van Buurena. Podczas niej zobaczycie, jak tworzy się jeden z najważniejszych miksów Holendra w całym roku, czyli ASOT Year Mix. Kilka dni listopada już za nami, a do końca 2022 zostało już naprawdę niewiele. Myślę, że to idealny moment dla 45-latka, żeby pokazać wiernym fanom swoje życie od kuchni.

Armin van Buuren to nie jedyna postać na Twitchu czy YouTube, która streamuje swoje poczynania w zakresie tworzenia muzyki. Takich twórców jest w internecie pełno, jednak z pewnością Holender będzie największym artystą, który stworzy swój wieloletni projekt na oczach fanów gatunku trance. Przez cztery godziny będziemy mogli zadawać mu pytania, oglądać „magię” w jego studiu czy, oczywiście, posłuchać dobrej trance’owej muzyki!

Przeczytaj również: Markus Schulz pracuje nad nowym albumem! W lutym 2023 roku wystąpi w Polsce

Transmisja live będzie dostępna na trzech platformach: Discord, YouTube oraz Twitch, i żeby w nie wejść, wystarczy kliknąć odpowiednią stronę podaną powyżej. Pod każdą z nich znajduje się link przekierowujący was do streama. Kto wie? Może Arminowi spodoba się takowy zabieg i postanowi raczyć nas takimi materiałami znacznie częściej? ASOT Year Mix to bez wątpienia jeden z miksów, na który fani gatunków trance czekają naprawdę zniecierpliwieni. Oby znalazł się w nim jeden z reprezentantów naszego kraju, a jest na to spora szansa! O tym przekonamy się już za niecałą godzinę.

Już za chwilę rozpocznie się live Armina van Buurena z tworzenia ASOT Year Mix!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →