News
Boris Brejcha wraca do Polski! Znamy pierwsze szczegóły

Boris Brejcha wraca do Polski! Znamy pierwsze szczegóły

Ten niemiecki DJ i producent to jedna z największych gwiazd muzyki high tech minimal. Nie bez powodu zebrał on wielką rzeszę fanów w naszym kraju. Boris Brejcha to przede wszystkim wirtuoz w swoim fachu, a już niedługo powróci do Polski, by dać naprawdę niezapomniany koncert. Gdzie i kiedy wystąpi? Przekonajmy się!

Boris Brejcha po raz kolejny w naszym kraju

Pod koniec zeszłego roku Boris pojawił się w Arenie w Gliwicach, w obecności takich artystów jak np. Ann Clue czy Deniza Bula. Występ odbył się bez szwanku i zorganizowanie kolejnego w Polsce było tylko kwestią czasu. Stało się! Niemiecki DJ po raz kolejny zagości w naszym kraju, tylko że tym razem w zupełnie innym miejscu. Czym zaskoczy nas Brejcha oraz gdzie i kiedy wystąpi? Już spieszę z wyjaśnieniami!

Boris Brejcha po raz kolejny odwiedzi Polskę 13 października 2023 roku, a wszystko dzięki wytwórni FCKING SERIOUS oraz polskiej grupie Follow The Step. Niemiec nie wystąpi jednak w Gliwicach, a w zupełnie innej części kraju. Ów koncert odbędzie się w ERGO Arenie w Gdańsku przy placu Dwóch Miast 1. To tam właśnie organizowane są największe w Polsce imprezy z gatunków EDM i kolejną gwiazdą, która tam wystąpi, będzie właśnie on! To jednak nie koniec dobrych wiadomości!

Przeczytaj również: HULAKULA świętuje urodziny. Zagrają Skytech i SI US PLAU

Koncert rozpocznie się o godzinie 18, a zakończy o 1 w nocy. Supportami Borisa będą Ann Clue oraz Moritz Hofbauer, który zachwyci nas występem live. Postaci Brejchy chyba nie musimy Wam przedstawiać, ale gwoli ścisłości warto byłoby o nim kilka zdań opowiedzieć. To 40-letni DJ pochodzący z Niemiec, a dokładnie z miasta Ludwigshafen am Rhein. Jego największymi hitami są oczywiście Purple Noise, Sad But True czy Gravity. Jednak to nie tylko swoimi produkcjami Boris zyskał popularność. Jego sety na YouTube zdobywają po ponad 30 milionów wyświetleń, a najbardziej znanym jest oczywiście materiał z Tomorrowland 2018!

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w środę 9 listopada o godzinie 11. W tym celu należy zapisać się do newslettera Follow The Step, który dostępny jest tutaj! Następnie na wskazane przed Was adresy e-mail wysłane zostaną linki umożliwiające zakup wejściówek. Sprzedaż regularna rozpocznie się w czwartek 10 listopada również o godzinie 11. Musicie tam być, także nie zwlekajcie z kupnem i zaopatrzcie się w karnety już teraz! Boris Brejcha będzie na Was czekać do października przyszłego roku!

Tak prezentuje się oficjalny plakat dotyczący występu Boris Brejchy w Polsce!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →