News
James Hype - Ferrari (MIQRO House Bootleg) - posłuchaj

MIQRO z bootlegową wersją hitu Jamesa Hype’a, „Ferrari”

MIQRO po raz kolejny udowadnia, że nie samą DJ-ką żyje. W sieci wylądował jego bootleg do Ferarri Jamesa Hype'a, który ma szansę stać się klubowym klasykiem w najbliższych miesiącach. Posłuchaj!

MIQRO, ojciec chrzestny house’u

MIQRO to jedna z tych postaci polskiej sceny klubowej, której imprezowiczom z lat 90-tych i wczesnych dwutysięcznych po prostu przedstawiać nie trzeba. Od 2002 roku rezydent szczecińskiego klubu TREZOR, dzięki któremu wypłynął na szerokie wody klubowej Polski. Utorżsamiany głównie ze słoneczną muzyką house’ową i słynnym afterparty Sunrise Festival.

MIQRO od lat związany jest z marką Sunrise Festival, gdzie od kilku lat można spotkać go na jednej ze scen na stanowisku jej managera, do tego zawsze stanie za konsoletą, a w kołobrzeskich latach festiwalu był główną postacią i pomysłodawcą owianego już legendami porannego afteru na plaży.

Przeczytaj również: Boris Brejcha wraca do Polski! Znamy pierwsze szczegóły

Dzisiaj, zarówno muzycznie jak i producyjnie, trzyma się klasycznego house’u i jak możemy wyczytać z jego bio, sprzeciwia się nieustającym ewolucjom muzyki tanecznej. Jest ekskluzywnym rezydentem klubu X-Demon w Poznaniu, prowadzi własną audycję Miqrokosmos w Radio Szczecin i co tydzień skacze po klubach w całej Polsce. Co słychać u MIQRO produkcyjnie?

MIQRO Live – Sunrise Festival 2021 – Afterpary

MIQRO odjeżdża w Ferrari

Polski producent regularnie wydaje też nowości muzyczne, które może i nie obijają się szerszym echem w EDM-owym mainstreamie, ale zgarniają sporo wyróżnień i co najważniejsze – robią robotę w klubach. Jego remiks to 32nd Page Of My Book dla Mazze jest w dniu pisania artykułu na 18. miejscu TOP 100 House Hype portalu Beatport, a sam DJ Kris poprosił go o wyprodukowanie swojej wersji jego debiutanckiego utworu, Pressure, wydanego w SNRS Label.

Przed minionym weekendem MIQRO zrzucił z nienacka prawdziwą house’ową bombę, która może przebić wszystkiego jego pozostałe premiery w 2022 roku. Na SoundCloudzie wylądował jego świetny bootleg do hitu Jamesa Hype’a pt. Ferrari z Miggy Dela Rosą. Nie wyobrażam sobie go nie usłyszeć na Sunrise Festival 2023

James Hype & Miggy Dela Rosa – Ferrari (Miqro House Bootleg), posłuchaj
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →