News

Czarny Piątek to też piątek. Odpuść zakupy, uderz w kluby

Nie samymi zakupami w Black Friday człowiek żyje. Zamiast tracić budżet na (nie)przecenione produkty, spraw sobie coś bardziej wyjątkowego – nowe wspomnienia. Oto pięć najciekawiej zapowiadających się wydarzeń w piątek 25 listopada.

Black Friday to nie tylko zakupy

Lada moment tysiące Polaków, w tym najprawdopodobniej ty, spędzi pół doby na wyszukiwaniu najlepszych promocji w sklepach i uszczupli swój portfel, wyłapując świetne okazje cenowe. Startuje bowiem Black Friday, czyli rzekomo dzień największych promocji w roku.

Przeczytaj również: W Spinnin’ Records już czują święta. Carol Of The Bells hitem zimowego sezonu

Oprócz faktycznych promocji i obniżek nie brakuje jednak picu na wodę: niektóre sklepy przed Black Friday znacznie podnoszą ceny swoich produktów, następnie je przeceniając, w efekcie czego w najlepszym wydatku kupujemy produkt w takiej samej cenie jak jeszcze miesiąc temu lub z drobnym rabatem. Jaskrawe banery reklamowe działają jednak na większość Polaków, którzy z przyjemnością pozbywają się swoich pieniędzy z myślą, że ustrzelili naprawdę dobrą okazję.

A co, gdybyśmy tak odpuścili sobie w ten dzień zakupowy szał i zajęli czymś ciekawszym, co przyniesie nam lepsze wartości? Może zamiast czatować za nowym robotem kuchennym, wyjdźmy po prostu do ludzi i odwiedźmy jakąś fajną imprezkę? Klubowych propozycji nie brakuje, a jak to mawia DJ Kris „wspomnienia to najważniejsze, co nam pozostaje”.

Najlepsze imprezy w Czarny Piątek

Najważniejszym klubowym wydarzeniem Czarnego Piątku na mapie Polski będzie otwarcie nowego klubu przy słynnej ulicy Foksal w Warszawie. Chaton Warsaw na imprezy otwarcia ściąga do nas dwie DJ-skie gwiazdy Ibizy – B Jones oraz DJ Mickey Dastinz. Ekskluzywna przestrzeń rozrywkowa planuje w szybkim tempie wspiąć się na fotel lidera klubowej sceny z zaplanowanymi już setami od Benny Benassiego, Boba Sinclara czy Nicky’ego Romero.

Przeczytaj: Chaton Warsaw – to tutaj zagrają Benny Benassi i Bob Sinclar. Kiedy otwarcie?

Kolejną warszawską propozycją jest Sassy. Przy Grzybowskiej 60 odbędzie się impreza z cyklu Music Is The Answer autorstwa Last Robots, której gwiazdą będzie Alan Dixon.

Mixmag określił go jednym z najlepszych brytyjskich DJów i producentów, a domem dla jego muzyki są takie wytwórnie jak Keinemusik, Pemanent Vacation czy Coresspondant. Alana regularnie supportują największe radiowe nazwiska – Pete Tong, Danny Howard oraz Annie Mac. Bilety na wydarzenie kupicie na biletomat.pl.

BONOBO na trzech koncertach w Polsce

Posiadacz trzech nagród Grammy zakończy w piątek 25 listopada swoją mała trasę koncertową po Polsce występem w łódzkiej Atlas Arenie.

W jego poprzedniej trasie Migration wzięły udział 2 miliony widzów. Bonobo zagrał też wówczas znakomity, wyprzedany koncert w Warszawie. Niezwykłym powodzeniem cieszy się również jego tegoroczna trasa: niedawno artysta występował aż pięć dni z rzędu w słynnej londyńskiej Royal Albert Hall. Ostatni krążek Bonobo, Fragments, to jego najbardziej emocjonalna płyta i potwierdzenie wielkiego talentu twórcy. Album zyskał efektowny kształt w twórczym natchnieniu, w którym pomogła ucieczka Simona na łono dzikiej natury. Bilety na Fragments Live Tour dostępne są na Biletomat.pl.

Bonobo – Fragments, posłuchaj

W Czarny Piątek znajdą też coś dla siebie fani hardów i gabberów. We wrocławskim Transformatorze odbywa się kolejna impreza marki Terror Heaven, a poznański LAB przejmuje WIXAPOL, którego nikomu przedstawiać nie trzeba.


Wciąż zastanawiasz się, co robić w Czarny Piątek? Biletomat.pl ma specjalną ofertę na piątkowe i przyszłe wydarzenia. Sprawdź, które bilety kupisz z rabatem!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →