News
Giuseppe Ottaviani prezentuje "Horizons [Part 2]

Giuseppe Ottaviani prezentuje „Horizons [Part 2]”

Włoski producent kontynuuje serię Horizons z kolejną porcją najlepszej trance'owej muzyki. Kto znalazł się na liście gości i jak sam Giuseppe opisuje album? Czytaj dalej!

Giuseppe Ottaviani i nowe dziewięć numerów

Przez wielu określany jako włoski maestro trance, którego umiejętności i występy na żywo zachwycą każdego, nie próżnuje również w studio. Giuseppe Ottaviani ostatnie miesiące spędził na wzbogacaniu swojego dorobku muzycznego za sprawą serii Horizons.

Przeczytaj także: Pięciu najpopularniejszych producentów muzyki elektronicznej według Spotify w 2022 roku

Wydany w maju 2022 album Horizons [Part 1] spotkał się z ogromem pozytywnych opinii, a część numerów została tymi wiodącymi na platformach streamingowych. Niecałe pół roku później, 11 listopada, Giuseppe postanowił podzielić się z fanami drugą odsłoną składanki i zaprezentował kolejne dziewięć numerów wchodzących w skład Horizons [Part 2].

Tworzenie tego albumu było tak samo satysfakcjonujące, jak każdy inny duży projekt, którego się podjąłem. Jestem zachwycony tym, jak prezentuje się końcowa wersja i wiem, że nie ma w tych osiemnastu numerach żadnego, którego nie zniósłbym za dwadzieścia lat. Wiedziałem, że to będzie niemałe wyzwanie dla mnie, ale patrząc wstecz, nie jestem pewien, za jak duże wyzwanie to brałem. Z niektórymi rzeczami w życiu już tak jest, że lepiej nie wiedzieć.

Każdy utwór, który doczekał się finalnej wersji, brzmi znacząco inaczej niż cokolwiek, co zrobiłem wcześniej. To w pewien sposób ustawiało moją artystyczną poprzeczkę coraz wyżej z każdym kawałkiem. Jednym z aspektów, które szczególnie kocham w Horizons jest to, że album ma taki sam klimat i charakter, który przewija się przez niego kreatywnie, wokalnie, lirycznie, tonalnie i sonicznie. Jest to najbardziej kompletna kolekcja albumowa, jaką stworzyłem. Nie mógłbym tego zrobić bez niesamowicie utalentowanej grupy wokalistów i autorów piosenek, którzy są jej częścią.

– Giuseppe Ottaviani

Na drugiej części Horizons Ottavianiego słyszymy m.in. Richarda Waltersa, Jess Ball, Chrisitana Burnsa i Katrine Stenbekk. Album jest dostępny na winylu, w wersji CD oraz na wszystkich platformach streamingowych od niespełna miesiąca.

Giuseppe Ottaviani – Horizons [Part 2], posłuchaj
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →