News
Dom Dolla nagrał set dla Selected z dachu wieżowca w Serbii - obejrzyj

Dom Dolla nagrał set dla Selected. z dachu wieżowca w Serbii – obejrzyj

Dom Dolla zagrał set dla Selected. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że został on nagrany na szczycie wieżowca. Musimy to sprawdzić!

Dom Dolla pośród chmur

Sety już nie tylko cieszą uszy, ale też oczy. Muzyka elektroniczna grana na żywo coraz częściej nagrywana jest w coraz ciekawszych sceneriach. DJ-e zdają się przebijać pomysłami, gdzie jeszcze można zagrać seta. Trzeba przyznać, że wiele lokacji już zostało wykorzystanych.

W końcu set w balonie mieliśmy, tak samo w samolocie. Artyści grali też w Luwrze, czy nawet w bazie pod Mount Everestem. Dlatego też na wielu wielkiego wrażenia może nie zrobić najnowszy set Doma Dolli. To źle, gdyż jego setowa propozycja ma całkiem interesujący vibe.

Artysta ten w tym roku grał chociażby na EDC Las Vegas, Tomorrowland czy Ultra Music Festival. Jego najnowszy set zagrany dla Selected. ma trochę inny charakter. Całość nagrana została bowiem z myślą o platformach streamingowych.

Przeczytaj też: Faithless remiksuje tytułowy utwór serialu The Crown

Trzeba przyznać, że set odbywał się w całkiem ciekawej scenerii. Artysta bowiem grał na szczycie wieżowca w Serbii. Nie mówimy tu jednak o wysokich, przeszklonych budowlach, a raczej wielkim, szarym bloku, który całkiem podobny jest do tych, które możemy zobaczyć w naszym kraju.

Sceneria ta sprawia, że set ma charakter mocno pasujący do niektórych lekko „zabrudzonych” utworów artysty. Kiedy już mówimy o muzyce, trzeba przyznać, że najnowszy set artysty jest prawdziwą ucztą dla fanów house.

W całości, trwającej niecałe półtorej godziny, znajdziemy utwory od chociażby Saffron Stone, Rufus Du Sol czy Jaded. Dominują w niej jednak kawałki oraz remiksy od samego Doma Dolli. Cały set został zagrany w dobrym stylu, a przedstawiona tracklista nie jest męcząca.

Najnowszego seta od Doma Dolli posłuchacie już teraz na kanale Selected. na platformie YouTube. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Selected Sessions Dom Dolla Belgrade DJ Set
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →