News
Gorgon City na dwóch koncertach w Poznaniu i Warszawie

Gorgon City wracają do Polski! Zagrają jeszcze w tym roku

Słynne Welcome To The Gorgon City wybrzmi w Polsce jeszcze dwukrotnie w 2022 roku! Brytyjski duet zagra pod koniec roku w Poznaniu i Warszawie - szczegóły.

Brytyjski house ponownie w Polsce

To nie żart, to Real Life. Gorgon City, jeden z najbardziej renomowanych house’owych duetów ostatnich lat ponownie wystąpi w Polsce! Po secie na Audioriver 2022, Brytyjczycy wrócą do naszego kraju na dwa solowe występy.

Formacja składająca się z Kye Gibbona i Matta Robsona-Scotta aktualnie zwiedza świat ze swoim cyklem eventów REALM. Tylko w tym roku zorganizowali house’owe imprezy podczas w klubach Amnesia Ibiza, Wynn Las Vegas, Brooklyn Mirage, wyprzedali legendarne Red Rocks, a 3-go grudnia grają sold-outowe show w londyńskim Printworks.

Niespełna tydzień po występie na Wyspach, 9 grudnia 2022 roku, Gorgon City odwiedzą poznański klub Tama, z którego na drugi dzień przetransportują się do Warszawy i tamtejszej Pragi Centrum. Ceny biletów startują od 70 PLN w Warszawie i 60 PLN w Poznaniu.

Największe hity Gorgon City

Gorgon City mają na swoim koncie sporo radiowych hitów, a łącznie sprzedali ponad 10 milionów płyt. W ubiegłym roku wydali krążek Olympia, który mógłby być ich reprezentantywnym materiałem. Na trwającym ponad godzinę krążku Gorgon City prezentują najlepszych siebie w brzmieniach deep house’owych, w których się najpewniej odnajdują. To właśnie Olympia dała nam You’ve Done Enough i Nobody z DRAMĄ, House Arrest z Sofi Tukker i Foolproof z Hayden Jamesem i Nat Dunn.

Przeczytaj: Włoski projekt stojący za największymi house’owymi hitami wystąpi w Polsce

Wielu z was z pewnością zna brytyjski duet ze wspomnianego na początku Real Life z Duke Dumontem i Imagination z Katy Menditta, które miały swoje złote lata nawet w polskim radio.

Gorgon City prowadzą również własną wytwórnię, REALM, której wydawcą jest Universal Music. W labelu wydawali mm.in. LP Giobbi, Kyle Watson, J. Worra i VNSSA.

Gorgon City – Olympia, posłuchaj albumu

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →