News
Głosowanie na “Tune of the Year 2022" A State Of Trance dobiega końca! Jak oddać głos?

Głosowanie na „Tune of the Year 2022″ A State Of Trance dobiega końca! Jak oddać głos?

Kończy się głosowanie na najlepsze trance'owe brzmienie tego roku. Pozycji do wyboru jest sporo. Gdzie można oddać swój głos?

Najlepsze trance’owe brzmienie 2022?

Światowa scena trance miała się całkiem nieźle w 2022 roku. Wszystko za sprawą całkiem licznego grona producentów, które chętnie tworzy w takich brzmieniach. Grono to nie pozostaje jednak zamknięte, wręcz przeciwnie, co roku się zmienia.

Niektórzy bardziej doświadczeni producenci odchodzą bowiem od trance’u na rzecz bardziej mainstreamowej muzyki. Tak samo co roku przybywa również gniewnych, młodych talentów sięgających do korzeni tego gatunku.

Dzięki temu nie można mówić o stagnacji trance’u. Każdego roku fani mają możliwość cieszyć się tysiącami premier spod szyldu tego gatunku. Nie inaczej było w tym roku. Chociaż każdy ma zapewne jakiś swój ulubiony utwór, warto sprawdzić, jaki jest faworyt większości.

Przeczytaj też: Festiwal A State Of Trance 2023 wyprzedany! Jest jeszcze szansa zdobyć bilety

Na pomoc przychodzi tutaj A State Of Trance, które jak co roku organizuje konkurs na najlepsze tegoroczne trance’owe brzmienie. Głosować może każdy. Wystarczy wybrać z listy 5 ulubionych pozycji i wysłać głos.

O ile wysłanie głosu nie jest niczym trudnym, to wybór już taki może się okazać. W końcu w selekcji mamy chociażby utwory Above & Beyond, Alexa M.O.R.P.H., ALPHA 9, Paula van Dyka, Rubena de Ronde czy Armina van Buurena. Osoby chcące wspierać naszych rodaków znajdą na liście chociażby Skytecha z jego utworem Lonely With You.

Swoje głosy wysyłać można do 24 listopada, a wyniki zostaną ogłoszone 22 grudnia podczas specjalnego wydania A State Of Trance Top 50. Zagłosować na najlepszy trance’owy utwór 2022 możecie tutaj. Pochwalcie się na naszym Facebooku, którą pozycję postanowiliście wybrać.

24/7 A State Of Trance Radio
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →