News
Najlepsze EDM-owe utwory z serii „FIFA” wracają w najnowszym dodatku

Najlepsze EDM-owe utwory z serii „FIFA” wracają w najnowszym dodatku

Seria gier FIFA to głównie Ultimate Team, tryb kariery i po prostu mecze online lub ze znajomymi. Każdy z Was doskonale wie, jak wygląda gameplay w tego rodzaju produkcjach. Ważnym elementem takich tworów jest również ścieżka dźwiękowa, która w przypadku tego gatunku jest dobierana przez odpowiednich do tego ludzi. Do najnowszego dodatku do FIFY 23 powraca masa kultowych piosenek, a w tym oczywiście również te EDM-owe! Sprawdźmy, które z nich już niedługo posłuchamy po raz kolejny!

FIFA i jej kultowe soundtracki

Historia serii FIFA rozpoczyna się w 1993 roku, kiedy to na świat przychodzi pierwsza odsłona cyklu, czyli International Soccer. Przez pierwsze lata w grze znajdowała się ścieżka dźwiękowa stworzona przez zatrudnionych do tego kompozytorów. Dopiero w 1998 roku umieszczonych zostało sześć piosenek, a w tym Song 2 zespołu Blur. Z upływem czasu w grach z tej serii zaczęło się pojawiać znacznie więcej muzyki.

W FIFIE 08 pojawiło się 50 utworów, a w FIFIE 20 już ponad sto. W grach z tego cyklu mogliśmy usłyszeć piosenki od Madeona, Kygo, Zedda i wielu innych EDM-owych twórców. Niektóre z nich zapadły w pamięć zagorzałych graczy już na stałe, a w związku z nowym dodatkiem do FIFY 2023 został dodany naprawdę ciekawy smaczek.

Przeczytaj również: Tomorrowland uruchomił sprzedaż kolekcji „LOVE” z Adidas

W ostatnim dodatku do FIFY 2023, czyli World Cup Qatar 2022, zostały zawarte najważniejsze muzyczne produkcje, które pojawiły się w tej serii w ciągu ostatnich kilkunastu lat. Nie mogło zabraknąć wcześniej wspomnianego Song 2 czy Love Me Again od Johna Newmana. My chcielibyśmy jednak skupić się na innych produkcjach. W rozszerzeniu tym zaimplementowano także kawałki z gatunków EDM.

Do powracających EDM-owych numerów w FIFIE 2023 należą:

  • AviciiThe Nights
  • DigitalismPogo
  • Fatboy SlimThe Rockafeller Skank
  • Louis The Child ft. K.FlayIt’s Strange
  • Major Lazer ft. J Balvin & El AlfaQue Calor
  • SOFI TUKKER ft. NERVO, The Knocks & Alisa UenoBest Friend

Oprócz nich w najnowszym dodatku pojawiły się także takie utwory jak Jerk It Out zespołu Caesars, Kids projektu MGMT czy Club Foot brytyjskiej grupy Kasabian. Myślę, że to prawdziwa gratka dla fanów FIFY, bo usłyszeć wszystkie najważniejsze piosenki z serii w jednej produkcji to bajka! Dajcie nam znać, który EDM-owy utwór z gier FIFA zapamiętaliście najlepiej! Podzielcie się tym z nami na naszym facebookowym fanpage’u – FTB.pl!

Pełna lista piosenek dodanych do FIFA World Cup Qatar 2022 znajduje się tutaj!

Ultimate Fifa Soundtrack, Fifa World Cup Soundtrack 2022
fot. EA SPORTS FIFAPolecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →