News
Giuseppe Ottaviani nie zawodzi na żywo. Obejrzyj 90-minutowy występ z EDC Orlando

Giuseppe Ottaviani nie zawodzi na żywo. Obejrzyj 90-minutowy występ z EDC Orlando

Kilka dni temu zakończył się kolejny festiwal z serii EDC. Tym razem organizatorzy Electric Daisy Carnival zabrali nas do Orlando na Florydzie. W ciągu trzech dni pojawiła się tam masa artystów związanych ze sceną muzyki elektronicznej, a tym samym - również z gatunkiem trance. Jednym z nich był nie kto inny jak Giuseppe Ottaviani. Włoch na razie jako jedyny udostępnił cały set z tego wydarzenia na YouTube. Sprawdźmy, jak zagrał!

Giuseppe Ottaviani na podbój Florydy

Trwający od 11 do 13 listopada EDM-owy festiwal EDC Orlando był jednym z największych w tej części USA. Wystąpiły podczas niego takie gwiazdy, jak Afrojack, Martin Garrix czy Tiesto. Giuseppe Ottaviani zawitał podczas pierwszego dnia na scenę stereoBLOOM, na której pojawili się również ATB, Andrew Rayel czy Ferry Corsten. Stany Zjednoczone to jeden z niewielu krajów, w którym trance nadal jest jednym z popularnych gatunków.

Przeczytaj również: Gorgon City wracają do Polski! Zagrają jeszcze w tym roku

Najlepszym tego przykładem są oczywiście nie tylko takeovery trance’owych producentów, ale również poszczególne imprezy typu Dreamstate czy ostatnie Group Therapy 500. Warto jednak dodać, że na głównej scenie EDC Orlando wystąpiło trio Above & Beyond. To tylko utwierdza nas w przekonaniu, że trance jako gatunek tam żyje i ma się dobrze. Teraz jednak chcielibyśmy porozmawiać na temat tego, jak Giuseppe ożywił amerykańskich fanów i co zaprezentował nam w swoim secie.

Giuseppe Ottiaviani prosto z EDC Orlando

Na początek trzeba dodać, że Giuseppe Ottaviani jest pierwszym DJ-em w internecie, który udostępnił swój oficjalny set z EDC Orlando 2022. Inne materiały to tylko amatorskie nagranie od np. przedstawicieli kanału DestinationEDM. Niemniej jednak fajnie jest zobaczyć autoryzowany upload od prawdziwej gwiazdy trance’u. Podczas koncertu zagrał on 18 piosenek w czasie półtorej godziny.

Nie były to jednak znane nam utwory Giuseppe, a niegrane dotąd nowości. Włoch przygotował dla nas kilka świeżych produkcji, a w tym bootlegi dla zespołu Rufus du Sol, Davida Guetty, MORTENA czy nawet fanów Stranger Things. Tak jest, Ottaviani stworzył remiks tytułowego theme’u amerykańskiego serialu. To jednak nie koniec, bo po raz kolejny usłyszeliśmy nową wersję Turn On The Lights Again… Jego nadchodzące premiery to prawdziwa gratka dla fanów fuzji trance’u oraz brzmień mainstreamowych. Więcej nie zdradzam, bo świeżego materiału jest naprawdę dużo.

Posłuchaj występu Giuseppe z EDC Orlando 2022!

Pragnę tylko przypomnieć, że już za około tydzień Giuseppe pojawi się w Polsce, a dokładniej w poznańskim klubie Pacha. Jego występ odbędzie się dokładnie 26 listopada i będzie trwał aż trzy godziny. Jego supportami będą Craig Connelly oraz niezawodny rezydent lokalu – Tom Forester. Wejściówki na imprezę nadal znajdują się w sprzedaży w ramach II puli w cenie 129 złotych. Nie może was tam zabraknąć!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →