News
Oliver Heldens headlinerem Magnetic Festival 2022

Poznaliśmy pierwsze gwiazdy grudniowego Magnetic Festival w Pradze

Jeden z wiodących festiwali EDM Europy Środkowy odkrywa pierwsze karty nadchodzącej edycji. Do line-upu Magnetic Festival 2022 dołączyły dwie gwiazdy house i hard techno/trance!

Magnetic Festival powraca

Jeszcze do niedawna czeski festiwal określał się wydarzeniem stricte EDM-owym, jednak w ostatnim czasie komunikacja brandu zmieniła się w wiodący festiwal techno i house w centralnej Europie. Po pierwszych dwóch ogłoszeniach nadchodzącego Magnetic Festival nie możemy zrobić nic innego, jak się z tym zgodzić.

Magnetic Festival to zapoczątkowany w 2012 roku festiwal odbywający się w czeskiej stolicy, Pradze. Jest największym krytym festiwalem z muzyką taneczną w Europie Środkowej, odwiedzanym co edycję przez 10 000 osób. Domem Magnetic Festivalu jest hala PVA EXPO, która dwa razy w ciągu roku gości topowe gwiazdy EDM. Do tej pory na festiwalu wystąpili m.in. Martin Garrix, Steve Aoki, DVBBS, Dimitri Vegas & Like Mike oraz Avicii.

Przeczytaj także: Gorgon City wracaja do Polski! Zagrają jeszcze w tym roku

W tym roku pierwsza edycja Magnetic Festivalu miał miejsce pod koniec września, a w line-upie znaleźli się Tiesto, VINAI, Mattise & Sadko, Mr. Black, Marten Horger, T78 czy Mari Ferrari. Organizatorzy, z Johnem Culterem na czele, zdecydowali się podtrzymać tradycję dwóch eventów w roku i za niespełna miesiąc otworzą bramy zimowego Magnetic Festival 2022.

Magnetic Festival 2022 – kto wystąpi?

Druga tegoroczna odsłona Magnetic Festival odbędzie się 17 grudnia 2022 roku. Główną gwiazdą wydarzenia będzie jeden z najpopularniejszych producentów muzyki house – Oliver Heldens, który też coraz bardziej daje o sobie znać na scenie techno jako HI-LO. Drugim artystą, który zagra w grudniu w Pradze jest Ben Nicky – gwiazda trance lubiąca czasem wpaść w klimaty hard techno.

Nie ujmując DJ-om wrześniowego festiwalu, grudniowy Magnetic Festival po zaledwie dwóch ogłoszeniach już zapowiada się dużo lepiej od swojego poprzednika.

Aktualna cena biletów na festiwal (trwający jedną noc) to 230 PLN. Patrząc na ceny minionnych EDM-owych wydarzeń w Polsce z mainstreamowymi gwiazdami, cena lepiej niż bardzo dobra.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →