News
Armin van Buuren wybrał 20 ulubionych numerów 2022 roku

Armin van Buuren wybrał 20 ulubionych numerów 2022 roku

Koniec roku 2022 zbliża się wielkimi krokami. Większość sławnych DJ-ów skłania się ku tradycyjnym Year Mixom, które stworzyła już duża część z nich. Podobnie zrobił oczywiście Armin, z tym że nie było to jego ostatnie słowo na ten temat. 46-latek, oprócz swojego ASOT Mix, przedstawił nam również krótkie zestawienie przedstawiające jego EDM-owych faworytów z minionych 365 dni. Sprawdźmy, jakie produkcje się tam znalazły!

Armin van Buuren i samouwielbienie?

Kilka dni temu playlisty Armina na Spotify zostały uzupełnione o dziesiątki wspaniałych produkcji. Właśnie wtedy pojawiło się tam zestawienie pt. Armin van Buuren presents Top 20 of 2022. Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie fakt, że większość utworów w niej zawartych pochodzi z wytwórni związanych z twórczością Holendra. Szczerze sądziłem, że 46-latek przedstawi nam listę przyszłych EDM-owych hitów.

W Armin van Buuren presents Top 20 of 2022 znalazły się kawałki takich twórców jak duet W&W, Bryan Kearney czy Richard Durand. Dziwi mnie jednak to, że najwięcej pozycji na playliście zajęły produkcje samego 46-latka. Czy można tutaj mówić o samouwielbieniu, a może pewności siebie w kwestii jakości własnych produkcji? Tak jak przeżyć mogłem obecność tracków wydanych w ASOT, tak pięć premier od holenderskiego DJ-a to dla mnie stanowczo za dużo.

Przeczytaj również: Nowa twarz największych hitów Hardwella. Oto „Rebels Never Die” w wersji deluxe

Oczywiście takie numery jak Piece Of Art Krydera czy Come Around Again idealnie wręcz pasują do tego zestawienia. Zupełnie jednak nie rozumiem tego, że Computers Take Over The World zasługuje na to, by być w tym samym miejscu. Kwestia gustu, jednak muszę szczerze przyznać, że jest to dość kontrowersyjny wybór ze strony Armina.

Jestem jednak w pełni przekonany, że fani muzyki trance, labeli ASOT-owo podobnych oraz przede wszystkim twórczości Armina van Buurena będą zadowoleni, że mogą kolejny raz posłuchać tegorocznych hitów gatunku w jednym miejscu. Ja, jako osoba bezstronna, myślę, że to prawdziwa gratka dla wielbicieli tego stylu. Obecność takich gwiazd jak Ruben de Ronde, Markus Schulz czy Cosmic Gate sprawi, że powrócicie do tej playlisty niejednokrotnie!

Posłuchaj zestawienia Armin van Buuren presents Top 20 of 2022!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →