News
Paul van Dyk wystąpi podczas sylwestra 2022/2023 w Berlinie!

Paul van Dyk wystąpi podczas sylwestra 2022/2023 w Berlinie!

Nie macie planów na sylwestra? Łapcie zatem pociąg do Berlina, gdzie zagra Paul van Dyk. Sprawdzamy szczegóły imprezy.

Wystrzałowy Paul van Dyk

Życie DJ-a wcale nie jest tak idealne, jak mogłoby się wydawać. Zazwyczaj zawód ten kojarzyć się może (szczególnie w skali światowej) z licznymi podróżami, imprezowaniem i ogólnie rzecz biorąc dość beztroskim stylem życia.

Jasne, wiele z tych rzeczy faktycznie jest prawdą, lecz to swego rodzaju gra poświęceń. Popularni DJ-e nie tyle podróżują, ile niemal non stop są w trasie. Imprezują, ale nie wtedy, kiedy chcą, a wtedy, kiedy jest to zaplanowane. Legendy o beztroskim stylu życia kończą się, gdy w grę wchodzą kontrakty, deadline’y oraz współprace.

Jednym z poświęceń, które dotyczy wielu DJ-ów, są imprezy sylwestrowe. Co roku największe światowe kluby biją się o angaż topowych elektronicznych artystów na sylwestra. Nie zrozumcie mnie źle. To nie jest tak, że granie w klubie podczas ostatniej nocy w roku jest katorgą dla DJ-a. Z drugiej strony DJ jako człowiek również może chcieć spędzić ten wieczór z rodziną lub znajomymi. Ktoś może powiedzieć: „Przecież nikt nie zmusza DJ-ów do grania w klubach podczas sylwestra”. To prawda, mimo wszystko zawsze jest to wybór. Może być on jednak znacznie trudniejszy do podjęcia, gdy na stole ma się kuszący kontrakt, a nad głową zniecierpliwionego managera.

Przeczytaj też: A State Of Trance Year Mix 2022 już dostępny – posłuchaj

Oczywiście, są to tylko sytuacje, które mogą, ale wcale nie muszą występować w życiu DJ-a. Najpopularniejsi artyści raczej mogą odrzucać oferty bez obawy, że następnym razem podobne mogą się nie pojawić.

Dlatego też należy przypuszczać, że na nowo ogłoszonej imprezie sylwestrowej Paul van Dyk będzie grał z czystej pasji. Niemiecką legendę muzyki trance będzie można spotkać podczas sylwestra w Berlinie. Artysta zagra wtedy seta w klubie Verti Music Hall.

W line-upie wydarzenia można również zauważyć Chrisa Bekkera oraz Microdizko. Impreza ma rozpocząć się o godzinie 21, a zakończyć o 2 w nocy. Bilety na wydarzenie są dostępne w cenie 275 złotych. Jeżeli ktoś nie ma jeszcze planów na imprezę sylwestrową, to zabawa się przy muzyce samego Paula van Dyka wydaje się kuszącą opcją.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →