News
Maddix remiksuje hitowe „Tell Me Why” Supermode. Posłuchaj

Maddix remiksuje hitowe „Tell Me Why” Supermode. Posłuchaj

Co się stanie, kiedy Maddix sięgnie po klasyk od Supermode? Oto najnowszy remiks przebojowego Tell Me Why!

Maddix sięga po klasyka

Muzyka elektroniczna powoli zatacza koło. Co jakiś czas w muzyce możemy zauważać powroty do korzeni lub konkretnych epok, kiedy mówimy o gatunkach muzycznych z dłuższym stażem. Elektronika jako bardzo młody gatunek muzyki może to powoli u siebie obserwować.

W końcu w tym roku mieliśmy okazję słuchać wielu remake’ów dawnych elektronicznych przebojów. Dawniej głównym celem w przypadku tworzenia muzyki elektronicznej było skupienie się na jej rozwoju oraz poszukiwanie coraz to nowszych brzmień.

Oczywiście nadal możemy to obserwować. Coraz większa część producentów jest jednak zafascynowana brzmieniami dawnej elektroniki. Staje się to powoli trendem i w przyszłym roku zapewne będzie można spodziewać się kontynuacji tej skłonności. Może to tłumaczyć więc najnowszy remiks Maddixa utworu Tell Me Why od Supermode.

Przeczytaj też: David Guetta zremiksował mainstreamowy hit z TikToka! Jest zaskakująco dobrze

Utwór ten liczy sobie już 16 lat i chociaż niektórym tytuł może mówić niewiele, to jest to brzmienie, które z pewnością zna każdy. W remiksie Maddixa przybrało ono jednak zupełnie nową, zaskakującą postać. Holenderski producent cały remiks wykonał bowiem w stylu bigroom techno, który został mocno rozpowszechniony przez Hardwella.

Sam remiks zachował swój motyw przewodni, zyskał jednak znacznie teraźniejszy układ perkusji. Dodatek mocnego basu sprawia, że utwór w odświeżonej wersji bez problemu powinien znaleźć sobie miejsce na klubowych playlistach.

Mimo nowoczesnej perkusji oraz basu kawałek nadal posiada dość progresywny nastrój. Jeżeli ktoś do teraz wspomina z sympatią oryginalny utwór Supermode, to nie powinien być zawiedziony nową wersją od Maddixa. Całości posłuchacie już teraz na platformie SoundCloud.

Supermode – Tell Me Why (Maddix Remix)
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →