News
Fiesta Big Room Techno trwa! Oto najnowszy utwór Hardwella

Fiesta Big Room Techno trwa! Oto najnowszy utwór Hardwella

Muzyczna przygoda Hardwella trwa. Holenderski producent rozbudowuje swoje brzmienie przy okazji najnowszej premiery.

Ikoniczne brzmienie Hardwella?

W ostatnim czasie panuje tendencja do powracania w sztuce do wcześniejszych lat. Możemy to zaobserwować na wielu płaszczyznach. W końcu nawiązania do lat minionych znajdziemy chociażby w filmach, serialach czy modzie.

Temat ten oczywiście nie jest obcy również na rynku muzyki elektronicznej. Ciężko policzyć ile w minionych miesiącach powstało remake’ów czy remiksów starszych hitów. Nawet zupełnie nowe brzmienia na scenie nawiązują do wcześniejszych muzycznych wpływów.

Przykładem jest tutaj chociażby Hardwell, który przy okazji swojego powrotu na scenę zaprezentował własny odświeżony styl. Jest to połączenie bigroom house’u oraz techno, czyli gatunków, które w elektronicznym nurcie już na dobre się zadomowiły.

Przeczytaj też: 3 Are Legend i Quintino prezentują wspólny numer! Jak im wyszło?

Trzeba jednak przyznać, że brzmienie Hardwella jest naprawdę nowatorskie. Słychać to w przypadku ostatniej premiery producenta. W utworze Balança znajdziemy bowiem muzyczne odniesienia zarówno do bigroomu (szczególnie w sferze instrumentalnej) oraz techno (głównie perkusja i bas).

Całość tworzy zwariowaną kombinację, która z każdą kolejną sekundą zdaje się zaskakiwać jeszcze bardziej. Swoją wysoką dynamiką utwór nie powinien zawieść klubowiczów. Należy też zaznaczyć, że sam kawałek różni się lekko charakterem od ostatnich mrocznych produkcji Hardwella.

Utworu Balança posłuchacie już teraz za pośrednictwem platformy YouTube. A Wam, jak podoba się nowy muzyczny styl Hardwella? Dajcie nam znać na Facebooku, gdzie codziennie czekają na was najlepsze newsy ze świata muzyki elektronicznej.

Hardwell & VINNE – Balança
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →