News

3 Are Legend i Quintino prezentują wspólny numer! Jak im wyszło?

Jak wiadomo Dimitri Vegas & Like Mike przeszli w ostatnim czasie niebywałą metamorfozę. Nie chodzi tylko i wyłącznie o ich solowe wydania i szybki rozwój Like Mike'a, lecz o zmianę stylu wydanych przez duet piosenek. Jak jednak prezentuje się ich najnowszy numer jako 3 Are Legend ze Stevem Aokim i Quintino? Czy jest to big room? Przekonajcie się sami!

Cztery legendy na jednym tracku

Powstała w 2014 roku supergrupa złożona z braci Vegas oraz Steve’a Aoki’ego wydała na światło dzienne kilka wysokiej klasy tracków. Najlepszym tego przykładem jest numer We Are Legend, który na YouTube zdobył ponad 13 milionów odsłuchań! Wygląda na to, że zespół ostatnio odżył, bo całkiem niedawno otrzymaliśmy od nich premierę pt. Pump It Up, gdzie pojawił się duet Jaxx & Vega oraz Tujamo. W święta wydany został remiks 3 Are Legend do numeru The Drop autorstwa m.in. Dimitri’ego Vegasa i Davida Guetty!

Wygląda na to, że 3 Are Legend nie zwalniają tempa, bo już teraz można słuchać ich najnowszej produkcji na wszystkich serwisach streamingowych. Mowa tutaj o numerze, którzy stworzyli razem z Quintino i MC Ambushem czyli hypemanem Afrojacka! Track nosi nazwę Name Of Your DJ i jest reworkiem kawałka z 1997 roku od holenderskiego DJ-a kryjącego się pod pseudonimem Chosen Few. Oryginalny utwór był jednym z najważniejszych hitów tamtych czasów, jeśli chodzi o gatunki hardcore!

Przeczytaj również: Najbardziej obiecujący artyści tego roku? Tomorrowland typuje w nowych playlistach

Wersja od 3 Are Legend i Quintino jest jednak znacznie inną wersję tego co trzymaliśmy pod koniec lat 90. Można to określić jako big room house? Powiem szczerze, że miałem z tym problem, bo w Name Of Your DJ po prostu nie ma energii. Owszem słychać tutaj wkład pracy twórcy takich hitów jak Go Hard czy Switch Back. Jedynym plusem jest to, że MC Ambush dodał temu kawałkowi chociaż krzty powagi. Dochodząc do momentu, gdzie powinien być energiczny drop dostajemy liścia w twarz.

Dropy w tej piosence to totalny żart i nie mam pojęcia jak fani 3 Are Legend nie wybuczeli ich podczas występu na Tomorrowland 2022. Ja po prostu nie mogę tego słuchać. Brak energii, odpowiedniego pomysłu i ŚMIESZNE brzmienie sprawia, że Name Of Your DJ nie można brać na poważnie. Nie widzę w tej produkcji żadnych plusów i mówię tutaj całkowicie serio. Ten kawałek po prostu jest i nie wróżę mu żadnego sukcesu. Uszy mogą zwiędnąć, a niektórym i tak się to może podobać. Jak? Sam nie wiem.

Posłuchaj najnowszej abominacji autorstwa 3 Are Legend i Quintino!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →