News

Boris Brejcha stworzył specjalny miks z niewydanymi trackami

Występ Borisa Brejchy w Polsce zbliża się nieubłagalnie. Jest to praktycznie najbardziej szanowana gwiazda muzyki elektronicznej w naszym kraju, a co za tym idzie - znakomity artysta. Jakiś czas temu Niemiec zachwycił nas specjalnym miksem, w którym zawarł tylko i wyłącznie niewydane numery. Jakiego rodzaju nowości mamy spodziewać się od legendy high tech minimal? Sprawdźmy to!

Specjalny prezent od Borisa Brejchy!

Na ten moment nie wiemy dokładnie co przyniesie nam rok 2023, ale za około dziesięć miesięcy będziemy świadkami kolejnego koncertu niemieckiego wirtuoza w naszym kraju. Boris Brejcha zagra 13 października w gdańskiej ERGO Arenie przy placu Dwóch Miast 1. Jego supportami będą Moritz Hofbauer oraz Ann Clue, a impreza trwać będzie od 18:00 do 01:00. Jeszcze w Święta Bożego Narodzenia Niemcowi udało się stworzyć dla nas bardzo specjalny prezent.

Jakiś czas temu Boris Brejcha podzielił się z nami tzw. Christmas Mix 2022. Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie fakt, że jest to ponad godzinny miks zawierający niewydane numery DJ-a. Dla najwierniejszych fanów twórczości 41-latka jest to praktycznie jak dodatkowy prezent po świętach! Nasz zachodni sąsiad w 66 minut zaimplementował dziesięć przyszłych wydań, które cechuje różnorodność brzmieniowa i oczywiście niepodrabialny klimat produkcji Niemca.

Przeczytaj również: Steve Angello i Sebastian Ingrosso wracają z EP-ką jako duet Buy Now

Niektórzy słuchacze mieli wcześniej okazję posłuchać numeru Falling Sky, lecz pozostałe dziewięć to zupełnie nowe tracki, które zostały stworzone solowo przez Borisa. Na ten moment nie wiemy kiedy ujrzą światło dzienne, ale świeżego materiału jest naprawdę sporo. Czy w 2023 roku Brejcha zaprezentuje nam swój kolejnym album studyjny? Wszystko wskazuje na to, że jak najbardziej!

Dziesięć zupełnie nowych utworów to bardzo solidne fundamenty na wydanie kolejnej płyty, ale jakie są autentyczne plany Borisa? Tego nie wiemy, jednak w tej chwili chcielibyśmy życzyć mu wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku, a przede wszystkim masy świeżych kompozycji! Teraz pozostaje Wam tylko sprawdzić Christmas Mix 2022 od Brejchy! Tak dużo nowości od niego pewnie dawno już nie słyszeliście!

Posłuchaj dziesięciu niewydanych numerów od Borisa Brejchy!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →