News

Above & Beyond wydali kompilację “Anjunabeats The Yearbook 2022”

Rok 2022 już za pasem, lecz niektórzy będą o nim jeszcze długo wspominać. Na profilu Spotify zespołu Above & Beyond znalazło się specjalne podsumowanie minionych 365 dni w postaci 4-płytowej kompilacji. Ile utworów się tam znalazło? Na ile godzin starczy nam takowa playlista? Przekonajcie się sami!

Above & Beyond ze swoim podsumowaniem 2022

Tak jak już wspominałem, jest to idealny moment na 365 dni wstecz. Każdy większy artysta raczy nas swoim recapem roku 2022. W przypadku brytyjskiego zespołu trance nie jest inaczej, bo już od jakiegoś czasu możemy na Spotify słuchać kompilacji Anjunabeats The Yearbook 2022. Zestawienie to zawiera ponad 50 utworów od takich gwiazd jak np. ALPHA 9, Andrew Bayer, Mat Zo, ilan Bluestone czy Oliver Smith.

Jest to prawdziwa skarbnica hitów z Anjunabeats i jej sublabeli. Przygotowane przez Above & Beyond płyty zawierają w sobie prawie czterogodzinny materiał, który uraczy niejednego sympatyka gatunku muzyki trance i nie tylko. Każdy z czterech krążków zawiera w sobie coś specjalnego. Zadbano tutaj przede wszystkim o odpowiednią proporcję brzmieniową, chociaż ostatnia część Yearbook 2022 zawiera tylko cztery remiksy dla trance’owej grupy.

Przeczytaj również: Boris Brejcha stworzył specjalny miks z niewydanymi trackami

Anjunabeats The Yearbook to dla fanów twórczości zespołu Above & Beyond tak naprawdę tradycja. Od kilkunastu lat jesteśmy świadkami wydawania coraz to świeższych edycji tego zestawienia i chyba nieprędko się z nim rozstaniemy. Co przyniesie nam przyszły rok względem wydań w trance’owym labelu? Tego nie wiemy, lecz kolejną odsłonę The Yearbook powinniśmy mieć jak w banku!

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do czterogodzinnej, trance’owej podróży z zespołem Above & Beyond oraz labelu Anjuna i jego podopiecznymi. Nie zabraknie takich numerów jak Always Do, Projection czy Chains do brytyjskiego zespołu! Jeżeli jesteś fanem twórczości Tony’ego, Jono i Paavo to Anjunabeats The Yearbook 2022 zdecydowanie jest dla Ciebie! Nie możesz tego przegapić!

Sprawdź Anjunabeats The Yearbook 2022!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →