News
50 darmowych tapet na telefon ze zdjęciami z Burning Man 2022

50 darmowych tapet na telefon ze zdjęciami z Burning Man 2022

Chcecie przyozdobić swój telefon zdjęciem z jednej z najkreatywniejszych imprez na całym świecie? Burning Man udostępniło 50 darmowych tapet do zgarnięcia

Burning Man w smartfonie

Co by nie mówić Burning Man jest jedną z najciekawszych imprez na całym świecie. Niepowtarzalny klimat eventu, wraz z paleniem kukły jako główny element programu wszedł już niemal do mainstreamu. Rokrocznie na pustyni Black Rock spotykają się tysiące turystów gotowych do wspólnej zabawy.

Ważną cechą samego eventu jest również to, że jest on tworzony nie tylko przez organizatorów. Jasne, wiele leży na barkach twórców całej imprezy, ale nie wszystko. O ile bowiem dbają oni o przygotowanie terenu, rekwizytów oraz atrakcji, tak to również społeczność odgrywa ważną część w dopełnieniu przedsięwzięcia.

Przeczyta też: TOP 10 progressive house’owych numerów wszech czasów według ARTY’ego

Fani bowiem nie dość, że prześcigają się kreatywnością swoich strojów, tak również wyznają pewne wspólne przekonania. Chociażby takie związane z ekspresją wewnętrzną. Zresztą już w 2004 współzałożyciel Burning ManLarry Harvey wypisał 10 wytycznych, które mają być traktowane jako: odzwierciedlenie etosu i kultury społeczności, która organicznie rozwijała się od momentu powstania wydarzenia.

Na drugim miejscu owej listy jest Gifting. Jak można przeczytać: Burning Man jest poświęcony aktom dawania prezentów. Wartość daru jest bezwarunkowa. Prezent nie przewiduje zwrotu ani wymiany na coś o tej samej wartości.

To właśnie w zgodzie z tą zasadą Jamen Percy, członek zespołu zajmującego się dokumentowaniem Burning Man opublikował zestaw 50-ciu darmowych tapet z ostatniej edycji wydarzenia. Same zdjęcia zdecydowanie odzwierciedlają charakter całego wydarzenia.

Całość skupia się raczej na przekazie artystycznym, niż na promocji samej imprezy. W zestawieniu jest tylko jeden haczyk – tapety te dostępne są tylko dla posiadaczy iPhone’ów. Część tapet bowiem ma wykorzystywać efekt głębi, występujący w telefonach firmy Apple. Wszystkie zdjęcia zobaczycie pod tym adresem.

MARTEN HØRGER – Live at Burnign Man 2022
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →