News
Dwa słynne kluby Ibizy wspólnie rozpoczną sezon 2023 - szczegóły

Dwa słynne kluby Ibizy wspólnie rozpoczną sezon 2023 – szczegóły

Co się stanie, kiedy dwa największe kluby na Ibizie połączą siły? Przekonamy się już w przyszłym roku. Trwa przygotowanie do wspólnego otwarcia sezonu.

Ibiza zapłonie na początku sezonu

Jest zima. No dobra, może jeszcze nie kalendarzowa, ale na zewnątrz i tak już ciężko wytrzymać z zimna. Pewnie dla części może się to wydawać nieprawdopodobne, ale trwają przygotowania wielu klubów i festiwali do otwarcia kolejnego letniego sezonu.

W końcu to właśnie teraz właściciele mają czas, by pozapełniać line-upy, dopiąć kwestie organizacyjne oraz budżetowe. Później, w czasie wakacji, nie będzie już na to czasu. Dlatego to też w najbliższym czasie możemy oczekiwać mnóstwa wieści ze strony organizatorów próbujących głośnymi ogłoszeniami przekonać do siebie imprezowiczów.

Zdecydowanie nie będzie trzeba specjalnie nakłaniać turystów do świętowania rozpoczęcia sezonu na Ibizie. W przyszłym roku bowiem dwa najpopularniejsze kluby hiszpańskiej wyspy wspólnie połączą siły, by zorganizować event The Signal.

Przeczytaj też: Wyniki Spotify Wrapped 2022. Jak radzą sobie Calvin Harris, Martin Garrix, SHM i Marshmello?

Czy jesteś gotowy odpowiedzieć na wezwanie? – tak właśnie brzmi slogan całej imprezy tworzonej przez Ushuaïa i Hi Ibiza, która w kontekście nadchodzącego sezonu może okazać się wyjątkowa. Jedynym problemem dla wielu może być data samego The Signal.

Z racji, że jest to impreza otwierająca sezon, to jej data może dla wielu nie być idealna. Wydarzenie The Singnal zostało zaplanowane na sobotę 23 kwietnia przyszłego roku.

Line-up imprezy zapewne zostanie ujawniony już wkrótce. Patrząc jednak na to, że w tym roku w powyższych klubach występowali chociażby Martin Garrix, FISHER, Vintage Culture, SHM, David Guetta czy John Summit, to oczekiwania na pewno można mieć spore. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

CamelPhat Live DJ Set From Ushuaïa Ibiza
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →