News
Znamy daty ostatnich show Defected, Glitterbox, Deadmau5 i Above & Beyond w Printworks London

Ostatni sezon Printworks. W kalendarzu show m.in. od Defected, Glitterbox, Deadmau5 i Above & Beyond

Ostatni sezon w Printworks zapowiada się naprawdę interesująco. Na pożegnanie wystąpią chociażby deadmau5, Above & Beyond oraz Glitterbox.

Ostatni sezon Printworks mocno obsadzony

Printworks to zdecydowanie jeden z najciekawszych klubów w Londynie. W końcu mieści się on w budynku, który jak podpowiada nazwa, był kiedyś drukarnią. Produkowane tam były gazety chociażby od Daily Mail czy Evening Standard.

Już teraz wiadomo jednak, że w najbliższej przyszłości Printworks zniknie z klubowej mapy Londynu. Wszystko za sprawą rozbudowy budynku, która ma potrwać kilka lat. Rozpoczęcie prac zostało zaplanowane na początek 2023 roku.

Nim to jednak nastąpi, Printworks zamierza głośno zakończyć swoją dotychczasową działalność. Nie można tego zrobić inaczej niż wydać szereg świetnych imprez. Dokładnie tak pomyśleli również właściciele klubu, ponieważ już teraz kalendarz imprez z ostatniego sezonu klubu zapełnia się dość szczelnie.

Przeczytaj też: Calvin Harris, Skrillex, Camelphat gwiazdami europejskiego festiwalu w 2023 roku

Trzeba przyznać, że nie brakuje w line-upach głośnych nazwisk. Pierwszą imprezą w 2023 roku będzie występ Kx5, czyli duetu tworzonego przez deadmau5 oraz Kaskade. Światowi DJ-e wystąpią w klubie 3 lutego.

Jeszcze tego samego miesiąca w Printworks wystąpią chociażby artyści i składy od ANTS, Let It Roll, KNTXT Charlotte de Witte, Bakermat’s Circus i DNB Allstars. W kolejnym miesiącu spodziewać się będzie można ekip od Ed Bander Records czy Defected.

Głośne nazwiska zagoszczą również w kwietniu. Wtedy w klubie będzie można tańczyć do muzyki ARTBAT, Above & Beyond, Niny Kraviz, Glitterbox czy Honey Dijon. Cały sezon zakończy się imprezą 1 maja, której skład zostanie dopiero ujawniony.

Trzeba przyznać, że Printworks nie zamierza zniknąć na kilka lat bez robienia hałasu, a osoby mieszkające w Londynie na początku roku nie powinny narzekać na brak wyszukanych imprez. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Printworks – The Last Season
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →