News

Wiemy kiedy pojawi się debiutancki album Kx5

Spekulacje na temat nadchodzącego albumu od Kaskade'a i deadmau5'a pojawiały się jeszcze w tamtym roku. Teraz wszystko stało się jasne, bo już teraz oficjalnie można zapisywać się do przedsprzedaży krążka. Co wiemy o debiutanckiej płycie pt. Kx5 od amerykańsko-kanadyjskiego duetu legend EDM-u? Sprawdźcie sami!

Płyta Kx5 z oficjalną datą premiery

Projekt Kx5 to bez wątpienia jeden z najlepszych elementów EDM-owego roku 2022. Na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy otrzymaliśmy od dwójki producentów masę nowego contentu! Debiutancki singiel aliasu Kaskade’a i deadmau5’a okazał się być hitem, który zremiksowały takie gwiazdy jak np. John Summit czy reprezentant dubstepowej sceny – Subtronics.

Po bardzo ciepłym przyjęciu pierwszego numeru pod aliasem Kx5 producenci poszli za ciosem! Jak się okazało w zanadrzu mieli sporo ID, a kolejne z nich pojawiło się dopiero kilka miesięcy po premierze Escape. Aktualnie znajduje się w momencie, w którym legendarny DJ-e wydali pod swoim aliasem już sześć tracków. Wygląda na to, że są to single ich nadchodzącego krążka, o którym spekulowano jeszcze w 2022 roku. Nie myliliśmy się, bo od całkiem niedawna znamy oficjalną datę premiery krążka!

Przeczytaj również: Paul van Dyk wydał nowy numer i zapowiada trasę! Co wiemy o Venture X?

Premiera debiutanckiego albumu duetu Kx5 pt. Kx5 zaplanowana została na 17 marca. Wiadomo również, że przed tym wydarzeniem legendarni producenci wydadzą jeszcze jeden singiel! Będzie to kooperacja z amerykańskim zespołem SOFI TUKKER. Na ten moment nie wiadomo kiedy ów track wyjdzie, lecz zdecydowanie mamy na co czekać! Warto w tej chwili dodać, że hype na nadchodzącą płytę DJ-ów z Ameryki Północnej jest naprawdę duży!

Jeden z ich występów, a dokładniej ten w Los Angeles zgromadził w L.A. Memorial Coliseum tłum około 50 tysięcy fanów, którzy czekali na występ Kx5. Mało tego, supportem tych dwóch legend był John Summit, także sukces tego wydarzenia był murowany! Tak też się okazało, bo to właśnie przedsięwzięcie pobiło rekord największego 1-dniowego koncertu artysty elektronicznego na terenie Ameryki Północnej! Czy taki hype utrzyma się aż do premiery albumu? Przekonamy się już niebawem!

Co jeszcze przygotowano dla nas w ramach albumu Kx5?
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →