News
Długo wyczekiwany numer Alesso i Sick Individuals już dostępny. Mocne uderzenie producentów

Długo wyczekiwany numer Alesso i Sick Individuals już dostępny. Mocne uderzenie producentów

Alesso i Sick Individuals z pierwszym wspólnym collabem. Co takiego przygotowali dla nas artyści i czy utwór ten słusznie był tak oczekiwany?

Alesso i Sick Individuals wspólnie działają

Alesso i Sick Idividuals wpisują na swoje konto pierwszy wspólny utwór. Patrząc po tym, jak kawałek został przyjęty, można być raczej pewnym, że nie będzie to ostatnia wspólna produkcja artystów. Trzeba przyznać jednak, że najnowszy kawałek nie jest niczym nowym dla zagorzałych imprezowiczów.

Najnowszą produkcję obu muzyków co czujniejsi słuchacze mogli bowiem już wcześniej wychwycić. Alesso przed publikacją utworu chętnie testował go na szerszej publice. Najnowszy singiel mogliśmy już usłyszeć chociażby w setach szwedzkiego producenta na Tomorrowland i Creamfields.

Oczywiście fani po usłyszeniu utworu w setach zaczęli się domagać jego premiery. Na to musieli jednak chwilę poczekać. Produkcja o tytule We Go Out dopiero teraz ujrzała światło dzienne. Z czym mamy do czynienia?

Przeczytaj też: Powstał film o kobietach w branży EDM

Przede wszystkim jest to produkcja stricte klubowa. W najnowszym utworze producentów nie ma taryfy ulgowej, intro zostało ograniczone do minimum i build-up rozpoczyna się niemalże na starcie. Ten model świetnie nada się zatem na parkiecie szczególnie w momentach, w których DJ będzie chciał utrzymać energię tańczących.

Po build-upie przychodzi moment na drop, który raczej może się podobać. Prosta melodia i perkusja w refrenie oraz niestandardowe brzmienia tworzą razem dość zaskakujące połączenie. Całość jednak gra ze sobą i, co najważniejsze w utworach klubowych, zawiera w sobie spory ładunek energii.

Kolejna produkcja Alesso i Sick Idividuals zdaje się już tylko kwestią czasu, przynajmniej biorąc pod uwagę feedback społeczności. Kawałka We Go Out posłuchacie już teraz na platformie YouTube. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Alesso & Sick Individuals – We Go Out
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →