News

Organizatorzy Tomorrowland udostępnili sety z eventu Adscendo

Adscendo było przełomowym wydarzeniem, jeśli chodzi o całą organizację festiwali z serii Tomorrowland. W ciągu ostatnich lat mieliśmy do czynienia z cyfrowymi wersjami tegoż eventu przez pandemię. W tym roku włodarze belgijskiego przedsięwzięcia poszli o krok dalej i oprócz przygotowania tegoż wydarzenia na żywo otrzymaliśmy od nich wersję digital! Jak się ona prezentowała? Sprawdźmy to!

Sety z Tomorrowland Adscendo już dostępne

Adscendo czyli online’owy event przygotowany przez organizatorów festiwalu Tomorrowland odbył się kilka dni temu. Podczas niego wystąpiły takie gwiazdy jak np. Armin van Buuren, Afrojack, R3HAB czy duet W&W. Mimo, że nie był to event z prawdziwego zdarzenia w pełnym wymiarze czasowym to został on zapamiętany ze względu na wysoki poziom otoczenia, w którym znajdowani się DJ-e podczas grania swoich setów!

Wszystko rozgrywało się w komputerowo wygenerowanym świecie, a dokładniej na statku powietrznym, który wyglądał jak żywcem wyjęty z filmu Planeta skarbów. Ruchoma „scena” poruszała się po świecie przygotowanym przez grafików, którzy współpracowali z organizatorami belgijskiego eventu. Możecie tutaj być wdzięczni technologii green screen, bez której ów projekt wcale by nie powstał. Na fanpage’u festiwalu możecie obejrzeć zdjęcia zza kulis tego wydarzenia!

Przeczytaj również: Znamy pełen line-up festiwalu Tomorrowland 2023

Właśnie w takich klimatach utrzymany będzie Tomorrowland 2023. Mamy do czynienia z podniebnymi statkami oraz katedrami, które swoim wyglądem przypominają te stworzone na potrzeby gier typu Bloodborne czy Elden Ring. Już teraz na pośrednictwem oficjalnego kanału na YouTube możecie obejrzeć sety prosto z Adscendo! Czeka na Was trzynaście setów z czternastu czyli około siedem godzin EDM-owego materiału!

Przypomnę tylko, że swoje sety w ramach Adscendo zagrali jeszcze np. Amelie Lens, James Hype, Kolsch, Sunnery James & Ryan Marciano czy duet Tale Of Us. Jedynym koncertem, którego na ten moment nie możemy posłuchać jest ten od Doma Dolli. Prawdopodobnie ze względu na nieprawidłowe użycie praw autorskich. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żebyście na dłuższą chwilę zanurzyli się w świat festiwalu Tomorrowland i posłuchali najlepszych artystów na rynku!

Posłuchaj setów prosto z festiwalu Adscendo!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →