News

Hitowe “Drugs From Amsterdam” doczekało się oficjalnego teledysku [wideo]

Mimo, że od premiery Drugs From Amsterdam minęło już pare miesięcy to w tym momencie track ten otrzymał zupełnie nowe życie. Już teraz możecie obejrzeć oficjalny teledysk do klubowego hitu prosto z Holandii. Jak wygląda produkcja przygotowana specjalnie na potrzeby produkcji Mau P? Przekonajcie się sami!

Drugs From Amsterdam będzie jeszcze większe?

Kilka dni temu w serwisie YouTube na oficjalnym kanale Mau P pojawił się oficjalny teledysk stworzone specjalnie na potrzeby tracka pt. Drugs From Amsterdam. Jestem tego zdania, że około cztery miesiące od wydania to odpowiedni moment na zaprezentowanie odpowiedniego music video do tak prężnie rozwijającej się produkcji. Debiutancki pod tym aliasem singiel Maurice’a Westa odsłuchało na Spotify już ponad 50 milionów razy.

Czy można bez problemu Drugs From Amsterdam nazywać jednym z największych klubowych hitów roku 2022? Jak najbardziej, produkcja Holendra niebotyczny support od kolegów z branży, a także od samych fanów. Jak sam Maurice potwierdził, przemiana w Mau P była jego najlepszą życiową decyzją. W ten sposób poznał największe gwiazdy z branży, jak i również prawdopodobnie przyszłych współpracowników.

Przeczytaj również: 10 EDM-owych klasyków, które kończą 10 lat w 2023 roku

Nie chodzi tylko i wyłącznie o supporty innych DJ-ów, ale również o wkład pracy producentów do stworzenia zupełnie nowych odsłon Drugs From Amsterdam. Klubowy hit z 2022 zremiksowały takie gwiazdy jak np. Reinier Zonneveld, duet Vini Vici czy nawet bracia Vegas. To wszystko to zaledwie początek ruchów Maurice’a w mainstreamie, mimo, że pod swoim dawnym aliasem również działał bardzo prężnie.

Czy premiera teledysku do Drugs From Amsterdam przyniesie Holendrowi jeszcze większy sukces? Moim zdaniem taki projekt nie był zbytnio potrzebny, bo numer sam w sobie wypromował się bardzo sprawnie. Pragnę również dodać, że na horyzoncie jest już kolejna produkcja Maua o prawdopodobnym tytule That Bounce. Ta nadchodząca premiera również może namieszać w świecie muzyki tech house! Teraz jednak swoje dłuższe pięć minut przeżywają oczywiście Drugs From Amsterdam!

Obejrzyj oficjalny teledysk do hitu holenderskiego DJ-a!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →