News

deadmau5 i Kaskade wystąpili w radiu BBC jako Kx5

Już niedługo będziemy świadkami premiery debiutanckiego albumu aliasu Kx5. Z tej okazji deadmau5 i Kaskade pojawili się w BBC Radio 1 aby przedstawić swój najnowszy miks i przy okazji rozpromować płytę. Jakie produkcje mogliśmy usłyszeć w zestawieniu amerykańsko-kanadyjskiego duetu? Jak brzmią nadchodzące premiery od tej dwójki? Przekonajmy się!

Kx5 gośćmi BBC Radio 1

Do oficjalnej premiery albumu Kx5 został miesiąc. Z tej okazji kilka dni temu dwójka producentów pojawiła się w BBC Radio 1 ze specjalnym projektem w ramach Essential Mix. Oczywiście była to incjatywa związana z promocją ich debiutanckiej płyty. W związku z tym Joel i Ryan umieścili w swoim miksie tracki z krążka, które nie ujrzały jeszcze światła dziennego. Nadchodzącym wydaniem od dwójki producentów będzie numer pt. Sacrifice z zespołem SOFI TUKKER!

Essential Mix dla BBC Radio 1 trwał równo dwie godziny i w sumie zawierał w sobie około trzydzieści utworów. Wśród nich znalazły się oczywiście tracki, który pojawią się na albumie Kx5. Myślę, że nie muszę wspominać o singlach pokroju Escape, Take Me High czy When I Talk. Warto jednak wypowiedzieć się na temat Bright Lights, Sacrifice, Eat Sleep czy Pwdr Blue. Właśnie te cztery nowe kawałki dało nam się usłyszeć podczas tego zestawienia.

Przeczytaj również: Axwell udostępnił fanom wyczekiwane ID. Które tym razem?

Oprócz Sacrifice nie wiemy kiedy nastąpi oficjalna premiera innych, jednak myślę, że singli już wystarczy i po prostu będą one dostępne w dniu premiery albumu Kx5 tj. 17 marca. Wszystkie wyżej wymienione utwory zapowiadają się bardzo ciekawe, a Pwdr Blue jest czymś w rodzaju hołdu dla lat 2008-2013. Słuchając tegoż numeru można przypomnieć sobie o takich projektach jak np. I Remember czy Move For Me! Oprócz produkcji Kx5 zagrane zostały piosenki Doma Dolli, MEDUZY czy nawet deadmau5’a i Kaskade’a w wersji solowej!

Album Kx5 zapowiada się naprawdę dobrze, a występ Kaskade’a i deadmau5’a w BBC Radio 1 był elementem, który znacznie zwiększy poziom hype’u w związku z jego premierą. Nadchodząca płyta amerykańsko-kanadyjsko duetu to kolejny argument dlaczego rok 2023 jest nazywany przeze mnie kolejnym 2013. Dawno nie mieliśmy tak nostalgicznych powrotów i miejmy nadzieję, że to nie ostatni projekt w tym kierunku!

Posłuchaj 2-godzinnego setu Kx5 dla BBC Radio 1!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →