News

ALPHA 9 – posłuchaj pełnego seta z Group Therapy 500 oraz nowego singla

ALPHA 9 mocno się rozkręca. Już teraz można posłuchać jego seta z Group Therapy 500 oraz najnowszego albumowego utworu.

Projekt Arty’ego coraz głośniejszy

Arty jeszcze w tym roku mówił, że zamierza mocno rozwijać swój projekt ALPHA 9. Trzeba przyznać, że jak na razie idzie mu to świetnie. ALPHA 9 bowiem ma za sobą w tym roku szereg koncertów na największych światowych festiwalach.

Twórca występował m.in. na A State Of Trance 1000, Beyond Wonderland oraz Group Therapy 500. Ostatnia impreza, organizowana przez Above & Beyond, odbywała się w Los Angeles. Już teraz możemy posłuchać całego seta ALPHA 9 z tego wydarzenia.

Przeczytaj też: The Martinez Brothers – gwiazdy house za oceanem, o których w Polsce mało kto słyszał

Całość trwająca blisko godzinę składa się niemal wyłącznie z produkcji oraz remiksów twórcy. Set zdecydowanie nakręca przed nadchodzącym na początku przyszłego roku albumem New Horizons twórcy. Pełen występ ALPHA 9 z Group Therapy 500 znajdziecie na YouTube.

ALPHA 9 – Group Therapy 500 live set

To jednak nie koniec nowości ze strony muzyka. Poznaliśmy jeden z utworów, który najprawdopodobniej będzie wchodził w skład przytoczonego już wcześniej New Horizons. Mowa o utworze Down To Love, który doczekał się premiery na kanale Anjunabeats.

Produkcja prezentuje klasyczne, całkiem spokojne brzmienie. Podobać się mogą syntezatory, które od razu przynoszą skojarzenia z latami 80. i muzyką tych czasów. Sama melodia w dropie jest bardzo zgrabna. Całość utworu, mimo że nie jest nie wiadomo jak agresywna swoim brzmieniem oraz może wydawać się mocno stonowana, zdecydowanie zyska sobie całą rzeszę fanów.

Łagodny charakter produkcji zdaje się stanowić siłę kawałka. Czy cały album New Horizons będzie brzmiał w ten sposób? Przekonamy się dopiero w 2023. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na naszym Facebooku.

ALPHA 9 ft. Jonathan Mendelsohhn – Down To Love
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →