News
David Guetta jest wszędzie, nawet w brytyjskim programie The Voice

David Guetta jest wszędzie, nawet w brytyjskim programie The Voice

David Guetta z kolejnym sukcesem? Nihil novi, tym razem utalentowany DJ zagości w brytyjskim programie The Voice. Sprawdzamy szczegóły!

Brytyjskie The Voice z nowym jurorem

The Voice to chyba jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych związanych z muzyką. Konkurują w nim mniej lub bardziej doświadczeni wokaliści. Kandydaci oceniani są na podstawie swojego śpiewu. Standardowo najgorzej wypadający uczestnicy będą eliminowani, a najlepsi zgarną prestiżowe nagrody.

Program ten znany jest w Polsce dość szeroko, gdyż mamy jego własną edycję. Niemal zawsze w The Voice w jury zasiadają osobistości blisko związane z branżą muzyczną, najczęściej znani piosenkarze.

Podczas nadchodzącej edycji brytyjskiego The Voice schemat ten trochę się złamie. W składzie jurorów zasiądzie bowiem David Guetta, który o ile z branżą muzyczną ma bardzo bliski kontakt, tak ze śpiewem już trochę mniej.

W końcu nie było nam dane niestety (a może na szczęście) słyszeć śpiewającego producenta. Z drugiej strony twórca na przestrzeni swojej kariery wielokrotnie miał okazję współpracować z największymi światowymi wokalistami.

Przeczytaj też: David Guetta w TOP 5 najczęściej streamowanych artystów na Spotify. Skąd takie osiągnięcie?

Nie wiem, w jakim stopniu brytyjska edycja programu jest reżyserowana, ale jeżeli jurorzy tam mają faktycznie coś do powiedzenia, to zakontraktowanie Guetty zdaje się strzałem w dziesiątkę. W końcu David, któremu tworzenie hitów od dawna weszło w krew, może bardzo pomóc również wokalistom.

Co prawda, DJ być może nie wypowie się bardzo dokładnie o technice samego wokalu, z drugiej strony z pewnością będzie mógł pomóc uczestnikom sprzedać ich głos w najlepszym stylu. Dodatkowo zapewne przekaże czego unikać, a na co kłaść nacisk w komercyjnej muzyce.

W nadchodzącej edycji David nie będzie, co ciekawe, solowym opiekunem wybranej grupy muzyków/ jurorem. Funkcję tę będzie pełnił wraz z artystą will.I.am, którego możemy znać chociażby z hitowego Scream & Shout.

Samym uczestnictwem w programie Guetta pochwalił się za pośrednictwem mediów społecznościowych. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na naszym Facebooku.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →