News
RÜFÜS DU SOL wypuścili na rynek własną markę alkoholową

RÜFÜS DU SOL wypuścili na rynek własną markę alkoholową

RÜFÜS DU SOL z własnym napojem alkoholowym? Premiera na rynku już niedługo. Musimy to sprób... znaczy sprawdzić.

Procent od RÜFÜS DU SOL

Alkohol często towarzyszy muzyce elektronicznej. Nie trzeba być jasnowidzem, żeby to zobaczyć. I generalnie nie ma w tym wszystkim nic złego. Beztroskie chwile i moment względnego relaksu to wartości, które EDM od dawna przedstawia. Alkohol poniekąd również się w nie wpisuje, dlatego często widzimy te dwie rzeczy w swoim towarzystwie.

Nie powinno to być problemem, tak długo jak będziemy umieli zachować umiar w procentach. Dodatkowo branża alkoholowa może mocno napędzić finansowo cały elektroniczny biznes. Dlatego też często słyszymy o współpracach światowych DJ-ów z markami alkoholi.

Znacznie rzadziej artyści tworzą swój własny trunek. To jednak również się zdarza, co pokazują chociażby RÜFÜS DU SOL. Znany zespół, który dopiero o mało co przestraszył fanów, teraz prezentuje coś na poprawę humoru.

Artyści bowiem wraz z Justinem Medcraftem, swoim managerem Dannym Robsonem oraz ekspertem w dziedzinie napojów Tomem Appletonem założyli spółkę Mate Maker Co. Co to takiego?

Przeczytaj też: To koniec Rüfüs Du Sol? Niepokojący komunikat grupy podczas ostatniego show

Mate Maker Co. odpowiada za produkcję i dystrybucję napoju alkoholowego z popularnej w ostatnim czasie kombuchy. Trunek ze sfermentowanej herbaty ma być w pełni wegański, pozbawiony aromatów, słodzików oraz ukrytych składników.

Puszka napoju ma zawierać objętościowo 4% alkoholu oraz mniej niż 110 kcal. Trzeba przyznać, że wygląda to obiecująco. Pierwsze puszki napoju do sprzedaży trafić mają jeszcze w tym roku. Będzie można je na razie kupić tylko w australijskich sklepach i na festiwalach.

Sam napój początkowo występować ma w dwóch smakach: Mango Peach Smash i Citrus Mule Hard Kombucha. O samym napoju wypowiedzieli się członkowie RÜFÜS DU SOL:

Kiedy kilka lat temu odkryliśmy twardą kombuchę w Stanach Zjednoczonych, od razu pomyśleliśmy, że ludzie w Australii ją pokochają. Jest to coś, w co włożyliśmy wiele uwagi i wysiłku i jesteśmy podekscytowani, że możemy to ujawnić teraz, tuż przed naszym powrotem do domu, aby zagrać koncerty w Australii po raz pierwszy od trzech lat. Myślimy, że ludzie pokochają to tak samo jak my.

Pozostało nam zatem oczekiwać, czy alkoholowa kombucha zespołu trafi również do Polski. Jeśli tak, to kto wie, może nawet się poświęcę i napiszę jakąś recenzję… Pamiętajcie też o naszym Facebooku, gdzie zawsze znajdziecie najświeższe newsy ze świata EDM.

RÜFÜS DU SOL – On My Knees
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →