News

Rozpoczęcie Halloween z wysokiego C! 30 DJ-ów na Trick Or Beat we Wrocławiu

Halloween to święto, które jest doskonałym momentem na to, żeby spotkać się w gronie znajomych i poimprezować. Tym razem od grupy Loud Production otrzymaliśmy przysłowiowego cukierka, ponieważ już 28 października odbędzie się impreza pod nazwą Trick Or Beat, na której wystąpią gwiazdy muzyki techno i nie tylko! Co wiemy na jej temat i kto się na niej pojawi? Przekonajcie się sami!

DJ-ski deck albo psikus?

Trick Or Beat to impreza zorganizowana za sprawą grupy Loud Production. Odbędzie się ona 28 października we wrocławskiej Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1. Podczas eventu można będzie posłuchać ponad trzydziestu DJ-ów z całego świata na trzech różnych scenach, a to wszystko już niedługo w stolicy Dolnego Śląska! Aktualnie w sprzedaży znajdują się bilety w cenie 149 złotych, a zaopatrzyć się w nie można przez jeszcze sześć dni. Wejściówki będą zmieniały swoją wartość w zależności od puli. Jeśli chcesz zakupić takowy karnet, nie zwlekaj i kliknij w ten link!

Tak jak już wspomniałem, podczas Trick Or Beat będziemy mogli słuchać producentów z całego świata na trzech różnych scenach, a będą to Chillout Stage, Techno Stage oraz Main Stage. Gośćmi tej pierwszej będą artyści zarówno z Polski, jak i z Ukrainy, Niemiec czy Holandii. Właśnie tam sety b2b zagrają Sassafras Tree oraz Sima, a także Maryo & Ane oraz Frida Darko & Atric, którzy są przedstawicielami sceny downtempo. Największą gwiazdą Chillout będzie nie kto inny jak Matchy, ale nie można zapominać o Kapoorze, Eliasie Dorze czy olszyństkim zespole TAS.

Przeczytaj również: Trzech Polaków wyróżnionych w notowaniu TOP 101 Producers 2022

Przechodzimy na drugą scenę, czyli Techno Stage, gdzie mamy do czynienia z naprawdę ciekawymi projektami. Tam również będzie można posłuchać trzech setów b2b, a mowa tutaj o takich połączeniach jak Temudo & CRAVO, Phil Berg & Lobster, a wisienką na torcie będzie potrójny występ, który razem stworzą An On Bast, Jurek Przeździecki oraz Kuba Sojka. Nazwiska jak najbardziej znane, prawda? To nie koniec, bo najpopularniejszymi przedstawicielami tej sceny będą Vault Sessions Collective oraz Luke Slater, znany jako Planetary Assault Systems!

Teraz czas na prawdziwy crème de la crème, a mianowicie Main Stage, gdzie pojawią się prawdziwe legendy! Tam zagrają m.in. Meg czyli polska DJ-ka i organizatorka imprez, która od kilkunastu lat jest związana z klubem Prozak 2.0. Idąc dalej, możemy natrafić na duet Vacos Malcolm, czyli amerykańsko-polski projekt złożony z VACOSA i NIGHTRUN87. Jednakże trzema największymi gwiazdami całego Trick Or Beat są bez dwóch zdań Catz 'n Dogz, Michael Mayer i nie kto inny jak prawdziwa legenda sceny techno – Jeff Mills!

Polski duet Catz 'n Dogz wszyscy powinni doskonale kojarzyć, a Michael Mayer to pochodzący z Kolonii DJ i jednocześnie współzałożyciel wytwórni Kompakt, która na scenie funkcjonuje od 1998 roku. Jeffa Millsa też nie trzeba nikomu przedstawiać. Nazywany magikiem, 59 letni DJ z Detroit (USA) to jedna z najbardziej zasłużonych postaci na scenie techno, a we wrocławskiej Hali Stulecia na pewno usłyszymy jego nieśmiertelne The Bells!

Tak prezentuje się pełen line-up imprezy Trick Or Beat we Wrocławiu!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →