News

David Guetta i Shouse razem. Czy będzie szansa na kolejne „Love Tonight”?

Po raz pierwszy o nadchodzącej premierze francuskiej legendy i duetu z Oceanii dowiedzieliśmy się jeszcze rok temu. W końcu nastał dzień, w którym swobodnie będziemy mogli posłuchać kooperacji na linii David Guetta - Shouse. Jak brzmi Love Without Love i czy powtórzy sukces Love Tonight? Sprawdźmy to!

David Guetta razem z sensacją 2021 roku

Australijsko-nowozelandzki duet Shouse został odkryty przed fanów muzyki elektronicznej całkiem niedawno. Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie fakt, że Love Tonight oficjalnie wydane zostało w grudniu 2017 roku. Dopiero po około czterach lat piosenka zyskała rozpoznawalność dzięki remiksom od Vintage Culture czy późniejszym Robina Schulza i właśnie Davida Guetty.

Tym sposobem Love Tonight otrzymało miano „sleeper hit”, czyli produkcji, która w dniu premiery nie była postrzegana jako przyszły przebój. Kilka miesięcy później światło dzienne ujrzał numer Won’t Forget You, który w naszym kraju przyjęty został zaskakująco dobrze. Niektórzy mówią, że była to kontynuacja ich pierwszego przeboju i myślę, że to bardzo trafne spostrzeżenie. Jak jednak będzie w przypadku Love Without Love?

Przeczytaj również: R3HAB stworzył nowy „Ecuador”! Jak brzmi przebój SASH! w 2023 roku?

David Guetta spotkał się w studiu z duetem Shouse wiosną zeszłego roku. Wspólne zdjęcie miało zwiastować nadchodzącą premierę przyszłego hitu. Jak się okazało, czekać musieliśmy prawie 365 dni, ale czy było warto? Love Without Love posiada w sobie brzmienia znane z wcześniejszych wydań zespołu z Oceanii. Słychać tutaj o dziwo wkład pracy francuskiej legendy i muszę przyznać, że to bardzo przyjemna produkcja.

Love Without Love nie posiada jednak predyspozycji do osiągnięcia statusu przeboju na skalę światową. Kto wie? Może będzie to ponowny sleeper hit, który ponownie odkryty zostanie za kilka lat. Shouse spisało się nienagannie, a David Guetta nadał piosence spokojny, lecz chwytliwy ton. Myślę, że warto tutaj przytoczyć przypadek Won’t Forget You. Ich wspólny kawałek ma szansę zaistnieć w Polsce, ale co dalej? Wystarczy tylko czekać.

Czy Love Without Love okaże się być przyszłym hitem?
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →