News
David Guetta i MORTEN otwierają własny label oraz ogłaszają datę premiery nowej EP-ki

David Guetta i MORTEN otwierają własny label i ogłaszają EP-kę

Współpraca Davida Guetty i MORTENA trwa już od kilku lat, a rozpoczęła się ona przed lipcem 2019 roku, kiedy to wspólnie zasiedli do produkcji utworu pt. Never Be Alone. Po ponad trzech latach ich więź wygląda na trwalszą niż kiedykolwiek, a właśnie dzisiaj zapoczątkowali zupełnie nowy etap w swojej wspólnej historii. W życie wchodzi projekt Future Rave, czyli wytwórnia zrzeszająca artystów tworzących właśnie w tym stylu. Co o niej wiemy? Przekonajmy się!

David Guetta i MORTEN rozpoczynają nowy rozdział

Tak jak już wspomniałem, współpraca francusko-duńska rozpoczęła się latem 2019 roku i do tej pory przyniosła nam naprawdę wiele future rave’owych tracków, które rozbrzmiewają na największych festiwalach EDM-owych na świecie. Do takich właśnie produkcji zaliczają się Kill Me Slow, Dreams czy remiks Titanium. Jednak gatunek stworzony przez Guettę i MORTENA to nie tylko oni.

Na EDM-owym rynku przedstawicieli gatunku future rave przybywa z miesiąca na miesiąc. Powszechnie znani pionierzy stylu nie są jedynymi artystami, którzy tworzą takie produkcje. Warto tutaj wspomnieć o takich aliasach, jak HEADER, Justus czy Retrika, którym udało się ze swoim kompozycjami zajść naprawdę daleko. Wspólny projekt Davida Guetty i MORTENA to wytwórnia muzyczna o nazwie Future Rave, która ma zrzeszać producentów tworzących właśnie w tym gatunku. Kto wie? Może w muzycznym świecie ukrywa się wiele nieodkrytych talentów związanych z tym EDM-owym stylem?

Przeczytaj również: David Guetta w drodze po drugi najczęściej oglądany live set w historii YouTube

Rozpoczęcie takiego projektu jak zupełnie nowa wytwórnia płytowa trzeba hucznie uczcić prawda? Doszły nas słuchy, że David Guetta i MORTEN planują wydać EP-kę zawierającą zupełnie nowe tracki w stylu future rave. Jej premiera będzie mieć miejsce dokładnie 4 listopada, a już teraz wydany został pierwszy numer pt. Element, który jest jednocześnie jednym z wielu tokenów NFT będących częścią całej wytwórni Future Rave.

Każdy z Was może zostać częścią labelu Future Rave! Jeśli jesteś twórcą produkcji właśnie w takim stylu, to jest to idealny moment, żeby zaprezentować się całemu światu! Już niedługo będziecie mogli wysyłać swoje demo samemu Davidowi Gueccie i MORTENOWI, by je przesłuchali i być może wydali w swojej zupełnie nowej wytwórni. Nawet Ty możesz być częścią międzynarodowego sukcesu nowo powstałego gatunku. Nie zwlekaj!

Posłuchaj wspólnego setu Davida Guetty i MORTENA z EDC Las Vegas!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →